Multikino Poznań

Multikino Poznań

Poznańskie Multikino 51 jest kinem należącym do ogólnopolskiej sieci kin Multikino. Zaprasza widzów na nowości filmowe, musicale, koncerty, sztuki teatralne i baletowe oraz opery. Organizowane przez Multikino 51 wydarzenia to również maratony filmowe, festiwale kinowe, transmisje sportowe oraz specjalne eventy dla szkół i przedszkoli w ramach międzynarodowych programów. Co ważne, obiekt znajduje się w centrum miasta, dlatego można do niego bez problemu dotrzeć. Sprawdź, jakie wydarzenia kulturalne i rozrywkowe organizuje w najbliższym czasie Multikino 51 – bilety kupisz również na naszej stronie internetowej.

Multikino 51 – wydarzenia

Do współtworzonych przez Multikino 51 wydarzeń należą stand up-y Roberta Korólczyka i Wojciecha Cejrowskiego. Bilety pozwalające na udział w spotkaniach z gwiazdami można było nabyć również online. Wydarzenia regularnie organizowane w kinie to także transmisje koncertów wielkich artystów takich jak The Rolling Stones, Justin Bieber, Metallica, Morrissey, One Direction, Robbie Williams, Led Zeppelin czy The Prodigy.

W obiekcie Multikino 51 odbył się również wyjątkowy koncert Cinema of Love. Jego uczestnicy mogli usłyszeć najpiękniejsze musicalowe i filmowe utwory na żywo. Multikino 51 odwiedzili wówczas Orkiestra Symfoniczna i wokaliści z największych Teatrów Muzycznych i Musicalowych w Polsce. Muzyce towarzyszyły zapierające dech w piersiach efekty wizualne. Bilety na koncert cieszyły się niemałym zainteresowaniem.

Jakie eventy odbędą się w najbliższym czasie w obiekcie Multikino 51? Wydarzenia 2022, których nie można przegapić, to Stevie Wonder Cover Show oraz koncert muzyki filmowej Bond 007. Pierwsza impreza poświęcona jest twórczości króla muzyki soul. Jej uczestnicy będą mogli usłyszeć przeboje takie jak „I Just Called to Say I Love you”, „Isn’t She Lovely”, „My Cherie Amour”, „Part – Time Lover” czy „Superstition”. Drugie z wydarzeń będzie z kolei przeglądem najpopularniejszych utworów towarzyszących przygodom agenta 007. Przed publicznością wystąpią znakomici wokaliści i zespół instrumentalistów. Spotkanie z muzyką filmową czy hołd złożony Steviemu Wonderowi w kinie Multikino 51? Bilety na eventy możesz kupić na stronie ebilet.pl bez wychodzenia z domu.

Na jakie inne imprezy zaprasza w nadchodzących miesiącach Multikino 51? Wydarzenia 2022, które odbędą się w obiekcie, to Bajkowy koncert dla dzieci z uwielbianymi utworami z popularnych animacji takich jak Kraina Lodu czy Psi Patrol oraz Karnawał zwierząt – koncert muzyki klasycznej autorstwa wybitnego kompozytora Charlesa Camilla Saint-Saënsa w aranżacjach na żywo.

UWAGA: Koncerty zaplanowane na 2022 rok zostały przeniesione na rok 2023.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Multikino 51?
    Multikino 51 zlokalizowane jest przy ul. Królowej Jadwigi 51 w centrum Poznania. Przy kinie znajduje się parking dla samochodów osobowych i autobusów. Do obiektu można też dotrzeć komunikacją miejską.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Multikino 51?
    Zorganizowane przez Multikino 51 wydarzenia to m.in. maraton filmowy Noc Buntu. Wyświetlane filmy opowiadały o codziennych bohaterach, dla których wolność nie była wyłącznie jałowym frazesem. Multikino 51 regularnie organizuje też wydarzenia z muzyką na żywo, transmisje koncertów czy przedstawień baletowych.

  • Kiedy zostało utworzone Multikino 51?
    Multikino 51 utworzono w 1998 roku jako pierwsze kino sieci Multikino i pierwszy multipleks w Poznaniu. Największa sala ma 497 miejsc. Oferuje profesjonalne nagłośnienie i warunki sprzyjające organizacji wydarzeń takich jak koncerty muzyki filmowej o bogatej wizualnej oprawie.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Multikino Poznań
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Królowej Jadwigi 51
61-872 Poznań

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/