CH Blue City

CH Blue City

Blue City to jedno z najnowocześniejszych w Polsce centrów handlowych IV generacji, zlokalizowane w Warszawie, przy ulicy Opaczewskiej. Obiekt został zbudowany i zarządzany jest przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Blue City, której Prezesem jest Amnon Shiboleth. W CH Blue City odbywają się liczne wydarzenia, które przyciągają publiczność przed scenę.

 

CH Blue City – o obiekcie

CH Blue City zarządzane jest przez zespół specjalistów, którzy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu centrami handlowymi. Jednym z nich jest Yoram Reshef, nagradzany wielokrotnie jako najlepszy w całej Polsce manager w obszarze centrów handlowych. Związany jest z polskim rynkiem nieruchomości od 1995 roku. W 2002 r. stanął na czele grupy nadzorującej budowę CH Blue City. Jest dyrektorem generalnym oraz wiceprezesem zarządu tego obiektu. 

 

W 2018 r. spółka Blue City podjęła decyzję o przebudowie niemalże 22 tys. mkw. powierzchni centrum. To sprawiło, że CH Blue City stało się jedynym w swoim rodzaju centrum handlowo – rozrywkowym.

 

Centrum Handlowe Blue City – wydarzenia

CH Blue City – wydarzenia – co odbyło się do tej pory w obiekcie? Miało mu miejsce mnóstwo wydarzeń, które przyciągnęły publiczność przed scenę. Wystąpili tu znani polscy artyści, tacy jak Lipali, Afromental, El Barto i Liam B, IRA, Skaner, Dawid Kwiatkowski. Koncerty w CH Blue City to również Tango Para Todos dla WOŚP oraz Droga na Ostrołękę. Bilety na koncerty cieszyły się ogromną popularnością wśród publiczności.

 

Co jeszcze odbyło się w CH Blue City? Koncert III International Ochota Blues Festival, podczas którego wystąpili przedstawiciele gatunku z polski i zza granicy. Był to koktajl muzyczny, wypełniony entuzjazmem i nieskrywaną radością, które dominowały na festiwalu i nocnym jam session. Wystąpiły tu polskie formacje bluesowe, m.in. Hard Times – trio z Krakowa z charyzmatycznym liderem Łukaszem Wiśniewskim, Easy Rider - legenda polskiej sceny bluesowej, Teksasy – lubelski kwartet, tworzący energetycznego blues rocka, Burnin’ Hearts – rockowo-bluesowa grupa z Mazowsza, a także Cuckoo Child – warszawski zespół bluesowy.


Podczas festiwalu na scenie pojawili się również zagraniczni artyści: Noel Coutts – nowozelandzki muzyk, grający bluesa, country i rocka. Wsparli go polscy muzycy – Jacek Prokopowicz, Łukasz Gorczyca, Leszek Jakubczak oraz Jarosław Gaś, Gagarin Brothers – rock’n’rollowo-rockabillowy zespół z Rosji oraz Sergei Kurek Quartet – białoruska formacja bluesowa.

 

CH Blue City – wydarzenia 2022

Co odbędzie się niebawem w CH Blue City? Wydarzenia 2022, a wśród nich – otwarcie TEPfactor, czyli labiryntu wykutych w skale, 25 pokoi, rozlokowanych na powierzchni 1500 m2. Zadaniem gości jest sprostanie wyzwaniom wraz z grupą 2-6 osób – współuczestników. W każdym pokoju zainstalowane są ruchome i przeszkody, które mają sprawdzić cierpliwość, siłę fizyczną, logiczne myślenie i zręczność manualną.

 

Przechodząc przez kategorie uczestnicy otrzymują wskazówki, które pomagają otworzyć pokoje premium, w których znajduje się wskazówka do otwarcia skarbu. Gracze mają na przejście gry od 3 do 4 godzin. Dostępne są trzy poziomy trudności wyzwań, które można wykonywać dowolną ilość razy w losowej kolejności. TEPfactor to rozrywka dla tych, którzy chcą przeżyć przygodę pełną emocji i adrenaliny wraz z grupą znajomych. Jak móc uczestniczyć w wydarzeniach w CH Blue City? Bilety to jedyna gwarancja wejścia na imprezę lub event.

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się CH Blue City?
    CH Blue City znajduje się w Warszawie, przy ulicy Opaczewskiej.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w CH Blue City?
    W CH Blue City odbyły się wydarzenia, takie jak wystawy i koncerty, m.in. Lipali, Afromental, IRA, Skaner, El Barto i Liam B, Dawid Kwiatkowski, III International Ochota Blues Festival i wiele innych.

  • Kiedy zostało utworzone CH Blue City?
    CH Blue City utworzone zostało w 2004 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

CH Blue City
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/