Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej dysponuje salą widowiskową z 453 miejscami siedzącymi. Doskonała akustyka pozwala organizować imprezy muzyczne: koncerty, festiwale, a także spektakle teatralne czy pokazy baletowe. Sala wyposażona jest również w ekran wykorzystywany do seansów filmowych.

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej – bilety na wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej to placówka, której głównym celem jest krzewienie kultury wśród społeczności studenckiej, ale wydarzenia i koncerty organizowane na terenie obiektu są dostępne dla wszystkich mieszkańców Częstochowy czy okolic.

 

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej składa się z 3 części – Sala Widowiskowa, reprezentacyjny hol, czyli tzw. sala marmurowa, a także mniejsza, mieszcząca do 50 osób sala bankietowa, która służy za miejsce bankietów i spotkań w kuluarach.

 

W placówce odbywają się turnieje szachów i brydża, kiermasze okolicznościowe, wymiany książek, targi, a także liczne wydarzenia muzyczne i spektakle teatralne.

 

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej – koncerty

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej zapewnia wiele wrażeń dla wielbicieli muzyki popularnej. Na Sali Widowiskowej dotychczas popis umiejętności dały takie gwiazdy jak: Kaśka Sochacka, Zespół Universe czy Anita Lipnicka.

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej wydarzenia 2022

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej wydarzenia 2022 to przede wszystkim bogata oferta wydarzeń rozrywkowych. Rodziny z dziećmi mogą wybrać się na przedstawienie dla najmłodszych – Pieski na tropie przygody, entuzjaści komedii z pewnością ucieszą się z wydarzenia stand-up Śmiejmy się bracia i siostry w wykonaniu Rafała Rutkowskiego, a także spektaklu komediowego Nerwica Natręctw grupy teatralnej Adria Art.

 

W wakacyjny nastrój można się natomiast wprawić podczas muzyczno-tanecznego show Un Treno per L'Italia - Pociąg do Włoch, gdzie w rytmie największych włoskich hitów wystąpią tancerki ze słynnego Teatru Variete Muza.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej?

    Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej znajduje się na północy miasta przy Alei Armii Krajowej 23/25. Do obiektu można dojechać komunikacją zbiorową, m.in. autobusem linii 124 oraz tramwajem o numerze 2, 3 czy 28.


  • Jakie wydarzenia odbyły się w Akademickim Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej?
    Dotychczas w Akademickim Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej odbyły się liczne koncerty muzyki rozrywkowej, spektakle teatralne czy przedstawienia dla dzieci, wśród których warto wymienić: Świnka Peppa na żywo, Tomek i Przyjaciele na Żywo, Wielka Trasa polskich stand-uperów, Spektakl Alicja w Krainie Czarów czy koncert etniczno-transowego zespołu ShataQS.

  • Kiedy zostało utworzone Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej?
    Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej zostało utworzone w 1996 roku na miejscu Klubu „Politechnik” funkcjonującego od 1970 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Aleja Armii Krajowej 23/25
42-200 Częstochowa

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/