Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Rock Red Hot Chili Peppers 2023 Tour

Red Hot Chili Peppers 2023 Tour

21.06.2023 PGE Narodowy im. Kazimierza Górskiego

Organizator: Live Nation

od 195,00 zł
OpisArtyściMiejsce

Opis

NOWE OGŁOSZENIE Z przyjemnością informujemy, że na koncercie podczas 2023 GLOBAL TOUR, będziemy mogli posłuchać dwóch gości specjalnych! The Mars Volta zagrają w Warszawie przed Iggy Pop i Red Hot Chili Peppers.

UWAGA Na koncert dostępne będą tylko bilety domowe, bez wysyłki pocztą i kurierem. Po zakupie klient otrzyma na maila informację potwierdzającą zakup biletu/ów, a realny bilet zostanie przesłany w mailingu tydzień przed koncertem.

Red Hot Chili Peppers  w Polsce! RHCP ogłaszają trasę koncertową w 2023, która wspiera wydane w 2022 roku dwa albumy studyjne Unlimited Love i Return of the Dream Canteen. Polskim przystankiem trasy będzie koncert 21 czerwca na PGE Narodowym. Dodatkowo będziemy mogli posłuchać dwóch gości specjalnych: Iggy Pop oraz The Mars Volta!

Trasa koncertowa Red Hot Chili Peppers

Obydwa krążki odnotowały #1 na liście Billboard Top Album Sales. Po niedawnej nominacji do nagrody Grammy za najlepszą piosenkę rockową „Black Summer”, zespół postanowił wyruszyć w 23-dniową światową trasę koncertowa, która rozpocznie się w środę 29 marca w BC Place w Vancouver, wybrzmi na stadionach i festiwalach w całej Ameryce Północnej, m.in. w Las Vegas, San Diego, Houston, oraz w Europie, m.in. w Lizbonie, Madrycie czy Wiedniu. Trasa zakończy się w sobotę, 23 lipca na Hampden Park w Glasgow w Wielkiej Brytanii. Gośćmi specjalnymi na wybranych koncertach będą: The Strokes, Iggy Pop, The Roots, The Mars Volta, St. Vincent, City and Colour, Thundercat i King Princess. 

Zobacz więcej

Artyści

Miejsce

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn