Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasun-festival
Home Koncerty Rock Red Hot Chili Peppers 2023 Tour

Red Hot Chili Peppers 2023 Tour

Organizator: Live Nation

Red Hot Chili Peppers 2023 TourO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Mapa wejść dostępna TUTAJ.

Timing koncertu

  • 16:30 - Early Entrance
  • 17:00 - otwarcie bram
  • 18:30 - The Mars Volta
  • 19:30 - Iggy Pop
  • 20:45 - RHCP

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

 

 

Na koncert dostępne są tylko bilety domowe, bez wysyłki pocztą i kurierem. Po zakupie klient otrzyma na maila informację potwierdzającą zakup biletu/ów, a realny bilet zostanie przesłany w mailingu tydzień przed koncertem.

 

Red Hot Chili Peppers w Polsce! RHCP ogłaszają trasę koncertową w 2023, która wspiera wydane w 2022 roku dwa albumy studyjne Unlimited Love i Return of the Dream Canteen. Polskim przystankiem trasy będzie koncert 21 czerwca na PGE Narodowym. Dodatkowo będziemy mogli posłuchać dwóch gości specjalnych: Iggy Pop oraz The Mars Volta!

Trasa koncertowa Red Hot Chili Peppers

Obydwa krążki odnotowały #1 na liście Billboard Top Album Sales. Po niedawnej nominacji do nagrody Grammy za najlepszą piosenkę rockową „Black Summer”, zespół postanowił wyruszyć w 23-dniową światową trasę koncertowa, która rozpocznie się w środę 29 marca w BC Place w Vancouver, wybrzmi na stadionach i festiwalach w całej Ameryce Północnej, m.in. w Las Vegas, San Diego, Houston, oraz w Europie, m.in. w Lizbonie, Madrycie czy Wiedniu. Trasa zakończy się w sobotę, 23 lipca na Hampden Park w Glasgow w Wielkiej Brytanii. Gośćmi specjalnymi na wybranych koncertach będą: The Strokes, Iggy Pop, The Roots, The Mars Volta, St. Vincent, City and Colour, Thundercat i King Princess. 

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też