Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Neck Deep

Organizator: Live Nation

Neck DeepO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

UWAGA: koncert Neck Deep został przeniesiony z klubu Proxima do klubu Hybrydy w Warszawie.

 

Walijski zespół pop-punkowy Neck Deep powraca do Polski - koncert już w październiku! Jako gość specjalny wystąpi zespół Static Dress. Będzie się działo! Neck Deep bilety już w sprzedaży.

Timing koncertu:

  • 18:00 - otwarcie drzwi
  • 19:00 - Static Dress
  • 20:00 - Neck Deep

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Neck Deep informacje

Czwarty album Neck Deep zatytułowany "All Distortions Are Intentional" ukazał się w 2020 roku nakładem wytwórni Hopeless Records. W pierwszym tygodniu od premiery album sprzedał się w ponad 20 000 egzemplarzach i osiągnął ponad 20 milionów streamów na całym świecie. Zajął 6. miejsce na liście Billboard Top Album, a także 2. miejsce na listach Alternative, Rock, Independent i Internet Album, oraz 3. miejsce na liście Vinyl w Stanach Zjednoczonych. W Wielkiej Brytanii album zadebiutował w pierwszej piątce na liście Top Albums. Jest on albumem dopracowanym, a jednocześnie surowym, wielowarstwowym i chwytliwym.

Dzięki singlom takim jak “Sick Joke”, “I Revolve (Around You)”, ”Fall”, “When You Know” czy “Lowlife”, „All Distortions Are Intentional” stał się objawieniem prawdziwej wiary we własne możliwości dla jego twórców.

Przez ostatnią dekadę Neck Deep zdobywali szczyty list przebojów zarówno w kraju, jak i za granicą, sprzedali setki tysięcy płyt i biletów na koncerty, zdobili okładki magazynów na całym świecie i występowali jako support przed największymi gwiazdami branży muzycznej.

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też