Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

Mando Diao

Organizator: Live Nation

Mando DiaoO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Mando Diao wydaje swój 11. studyjny album i ogłasza dużą trasę koncertową po Europie! Mando Diao bilety na koncerty już w sprzedaży.

Mando Diao informacje

Mando Diao od zawsze byli wolnymi duchami. Zawsze szli własną drogą, sprzeciwiali się autorytetom i cieszyli się hedonistyczną stroną życia, co przyczyniło się do udanej i muzycznie bogatej kariery zespołu, która w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Postać Boblikova, symbol nowego studyjnego albumu Mando Diao "Boblikov's Magical World" reprezentuje osobowość, którą nosimy w sobie i która lubi odwracać rzeczy do góry nogami - mały diabeł na naszych ramionach. Nie jest on zły; po prostu szuka przewagi i manipuluje rzeczami na swoją korzyść. Jako mózg operacji, zwykle nie jest on w centrum uwagi. Ta anonimowość daje mu poczucie bezpieczeństwa i szacunku, nawet jeśli jest zaangażowany w niektóre podejrzane działania.

Po długiej i triumfalnej trasie po Szwecji po wydaniu najlepiej sprzedającego się albumu "I solnedgången" nagrodzonego złotą płytą, Mando Diao zebrał się ponownie w studiu, współpracując z producentem Charlie Stormem, aby stworzyć niepretensjonalny album rockowy. Piosenki - ciężkie riffy, chaotyczne gitary, potężne bębny i mnóstwo energii - zostały wydane częściami w formie EP-ek, a teraz dwa pierwsze tomy zostaną uzupełnione o trzeci EP i album kompilacyjny. Piosenki takie jak "Frustration" i "Fire in the Hall" cieszyły się dużą popularnością w międzynarodowym i szwedzkim radiu rockowym, a zespół pojawił się na scenach największych europejskich festiwali rockowych.

Mando Diao Boblikov's Magical World

"Boblikov's Magical World" zaprasza słuchacza do fikcyjnego świata, w którym intrygant protagonist rządzi grupą agentów rozproszonych po całym świecie. Agenci otrzymują instrukcje od samego Boblikova, aby dokonywać złych czynów. Ogólny motyw jest dodatkowo wzmacniany zarówno przez okładki z kreskówek, jak i wizualizery. Mando Diao zaprasza Cię do tej równoległej rzeczywistości.

 "Boblikov's Magical World"zostanie wydany 28 kwietnia przez Playground Music Scandinavia na całym świecie. Tego lata Mando Diao zagra na kilku dużych festiwalach i koncertach, w tym na Lollapalooza w Sztokholmie oraz Dalhalla, w Göteborgu i Malmö razem z The Hives i The Sounds. Europejska trasa koncertowa rozpocznie się 24 listopada w Warszawie i zabierze zespół przez 8 krajów i 16 miast do 16 grudnia, kiedy to zakończy się w Paryżu, we Francji.

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też