Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Rock DELVING + Iron Jinn

DELVING + Iron Jinn

01.12.2024 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings sp. z o. o.

Sprawdź bilety
DELVING + Iron Jinn BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Delving
niedziela
01.12.2024
20:00

Delving

Warszawa, Voodoo Club

O wydarzeniu

Znany z działalności w Elder Nick DiSalvo wystąpi 1 grudnia w warszawskim klubie VooDoo ze swoim projektem Delving! Jako support zagra złożony z doświadczonych muzyków holenderskiej sceny psychodelicznego rocka Iron Jinn.

DELVING + Iron Jinn informacje

Nick DiSalvo komponuje obsesyjnie, robi to praktycznie każdego dnia. Przez lata do swojej szuflady schował setki utworów, którym, choćby przez zobowiązania z Elder, nie mógł poświęcić odpowiedniej ilości czasu. Ten pomogła mu znaleźć pandemia - muzyk wybrał wtedy kawałki ze swojej pokaźnej kolekcji, poeksperymentował, doszlifował je, a potem zarejestrował. Tym sposobem, za sprawą wytwórni Stickman, wiosną 2021 roku ukazał się debiutancki album Delving - Hirschbrunnen”. Krążek łączy inspiracje muzyką psychodeliczną, krautrockiem, wczesną elektroniką czy ambientem i nie brakuje na nim składników, z których słynie DiSalvo - działających na wyobraźnie melodii i jego charakterystycznego songwritingu.

Płynnego przeskakiwania pomiędzy gatunkami z pewnością możemy spodziewać się po drugim albumie Delving, który został nagrany pod koniec marca, a wydany zostanie późnym latem tego roku. To z nim Nick i spółka zawitają 1 grudnia do stołecznego klubu VooDoo. Towarzyszyć im będzie holenderski Iron Jinn, w którego skład wchodzą muzycy związani z takimi zespołami jak The Devil’s Blood, Molasses, Death Alley, Pauw czy Shaking Godspeed. Grupa w zeszłym roku wydała swój debiutancki album “Iron Jinn”, na którym podąża za logiką snu - czyli żadną. Jeśli jesteście amatorami psychodelicznych, eksperymentalnych, acz niezwykle melodyjnych utworów, to nie może Was tam zabraknąć. 

Zobacz więcej

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też