Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

UNDERSCORES

09.12.2023 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

UNDERSCORESBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

UNDERSCORES
sobota
09.12.2023
20:00

UNDERSCORES

Warszawa, Voodoo Club

O wydarzeniu

Underscores - 23 letnia artystka, znana ze swojej eksperymentalnej muzyki elektroniczno-popowej, wystąpi na koncercie w warszawskim klubie VooDoo już 9 grudnia! To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć niekonwencjonalnych dźwięków i innowacyjnych wokali tego młodego talentu na żywo. Jako support zaprezentuje się Thoom. Underscores bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

Underscores informacje

Underscores, czyli April Harper Grey, to artystka, która podbija serca słuchaczy swoją inteligentną i eklektyczną muzyką. Jej muzyczna podróż zaczęła się już w wieku sześciu lat, dzięki inspiracjom takim jak Skrillex, stała się wyjątkową twórczynią o niebinarnym podejściu zarówno do formy, jak i treści swojej muzyki.

Jej debiutancki album "fishmonger" z 2021 roku okazał się prawdziwym objawieniem, łącząc w sobie elementy glitchy, hip-hopowych beatów, zniekształconych wokali i melodyjek emo. Muzyka Underscores jest zarówno nowoczesna, jak i nasycona nostalgią za popkulturowymi ikonami lat 90. i 2000. Teksty oddają lęki i troski związane z byciem młodym i żyjącym w dzisiejszym świecie.

Inspirowana twórczością takich artystów jak Travis Barker z Blink-182, Glaive czy Lido, Underscores wprowadza do swojej muzyki elementy eksperymentalne, tworząc unikalny dźwięk, który przemawia zarówno do młodego pokolenia, jak i do fanów różnych gatunków muzycznych.

Underscores kontynuuje swoją muzyczną podróż, wydając nowy singiel "Count of Three (You Can Eat $#@!)" w styczniu 2023 roku, który przyciągnął uwagę słuchaczy na całym świecie. W maju wypuściła singiel "Cops and Robbers”, zapowiadając przy tym nadchodzący album "Wallsocket”, który ma ukazać się 22 września tego roku.

Koncert w warszawskim klubie VooDoo to doskonała okazja, aby doświadczyć na żywo niezwykłego talentu Underscores. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia, które przeniesie Cię w fascynującą podróż dźwiękową.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też