emptygif
Newsletter
Home Koncerty Jazz i Blues 10-lecie Kraków Street Band & Goście: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias

10-lecie Kraków Street Band & Goście: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias

Organizator: Stodoła Sp. z o.o.

10-lecie Kraków Street Band & Goście: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos SkoliasO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

10-lecie Kraków Street Band & Goście: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias w Klubie Stodoła! Bilety na jubileuszowy koncert Kraków Street Band w Klubie Stodoła, z udziałem gości specjalnych są już dostępne w sprzedaży.

Kraków Street Band w Warszawie

Po spektakularnym sukcesie koncertu z okazji 10-lecia w rodzinnym Krakowie, Kraków Street Band ogłasza kolejne muzyczne przedsięwzięcie. W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie fanów, zespół wystąpi z tym samym programem również w stolicy! Warszawski koncert, z udziałem wyjątkowych gości specjalnych, odbędzie się 23 września 2023 w Klubie Stodoła.

W trakcie pełnego emocji koncertu w Warszawie, zespół wykona swoje największe przeboje, które zdobyły uznanie fanów na przestrzeni ostatniej dekady. Jednak to nie koniec niespodzianek! Na scenie Klubu Stodoła nie zabraknie także wyjątkowych gości specjalnych, którzy wspólnie z zespołem zapewnią niezapomniane wrażenia muzyczne. Wśród zaproszonych gwiazd znaleźli się znani i cenieni artyści: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias. To połączenie talentów gwarantuje wyjątkowe interpretacje znanych utworów Kraków Street Band oraz nowe, oryginalne aranżacje piosenek zaproszonych gości.

Kraków Street Band informacje

Kraków Street Band to zespół, który w ekspresowym tempie stał się wizytówką zarówno swego rodzinnego miasta, jak i polskiej sceny muzycznej. Grupa od kilku lat nie zwalniając tempa zdobywa coraz większą popularność, zgrabnie balansując między nowoczesnym folkiem, jazzem i bluesem. Zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów zarówno klubowych, jak i festiwalowych (m.in. Pol'and'Rock, czy węgierski Sziget), a płyta "Going Away" otrzymała nominację do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Blues / Country.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też