GBH THIS MEANS WAR

GBH THIS MEANS WAR

Zaprasza do Wrocławia na koncert zespołu GBH! Brytyjska legenda punk rocka wystąpi 25 maja w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze we Wrocławiu. Jako support zaprezentuje się holendersko - belgijski THIS MEANS WAR. GbH bilety już dostępne. 

GBH koncert we Wrocławiu 

Grievous Bodly Harm, w skrócie GBH, to obok The Exploited i Discharge najpopularniejszy zespół z drugiej fali brytyjskiego punk rocka. Grupa powstała w 1978 roku w Birmingham. Od początku trzon kapeli stanowili: Colin Abrahall (wokalista), Colin Jock Blyth (gitara) oraz basista Ross Lomas.

 

Później przez zespół przewinęło się czterech perkusistów. Od 1993 roku z GBH gra Scott z grupy Bomb Disneyland. Pierwsze cztery albumy kwartetu z Birmingham należą do kanonu punk rocka: Leather Bristles Studs And Acne, City Babys Attacked By Rats, City Babies Revenge oraz Midnight Madness And Beyond.

 

GBH, podobnie jak The Exploited, skierował się bardziej w kierunku sceny metalowej, o czym mogą świadczyć późniejsze płyty -  From Here To Reality czy Church Of Truly Wraped  jednak grupa nigdy nie zerwała z punkowymi korzeniami. Powrót do starego grania stanowią ostatnie albumy: Punk Junkies  z 1997 r. ,  Ha Ha z 2002 r. i Perfume and piss z 2010 r.

 

Ich ostatnim wydawnictwem pozostaje bardzo ciepło przyjęty przez dziennikarzy i fanów album

 Momentum wydany przez wytwórnię HELLCAT w 2017 roku.

 

THIS MEANS WAR - zespół został założony w 2016 roku przez holenderskich i belgijskich muzyków,

którzy wcześniej udzielali się w takich zespołach jak Discipline, Hidden Guns, Superhero Status i

Convict.

Muzyka THIS MEANS WAR to punk rock z rock& rollowymi naleciałościami. Grupa ma na swoim koncie jeden album Heart Strings wydany w 2019 roku oraz dwa single: This Means War! i Use It Up

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

GBH THIS MEANS WAR
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/