Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival

Apocalyptica

15-16.10.2024 Kraków, Warszawa

Organizator: Mystic Coalition sp. zoo

Sprawdź bilety
ApocalypticaBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Kraków

Apocalyptica Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024
wtorek
15.10.2024
19:00

Apocalyptica Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024

Kraków, Klub Studio

Warszawa

Apocalyptica Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024
środa
16.10.2024
19:00

Apocalyptica Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024

Warszawa, Progresja

O wydarzeniu

Apocalyptica Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024: hołd dla Metalliki na dwóch koncertach w Polsce! Jesienią Apocalyptica powraca do korzeni! Zapraszamy na dwie polskie odsłony trasy koncertowej Apocalyptica Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024 – do Krakowa i Warszawy. Apocalyptica gra Metallikę, a przed nimi The Raven Age gościnnie zagra heavy metal. Apocalyptica bilety na koncerty już w sprzedaży.

Apocalyptica Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024

Nareszcie! Legendarna debiutancka płyta Finów doczeka się kontynuacji, zatem Apocalyptica ogłasza długą trasę koncertową. Plays Metallica Vol. 2 Tour to kolejny etap podróży, która rozpoczęła się w 1996 roku, kiedy wiolonczeliści z prestiżowej Akademii Sibeliusa w Helsinkach złożyli symfoniczny hołd największym z thrashowej Wielkiej Czwórki. Album "Plays Metallica by Four Cellos" okazał się światowym fenomenem, a w Polsce pokrył się złotem.

Musiało minąć wiele lat i setki koncertów, by historia zatoczyła krąg, a zbuntowani klasycy powrócili do korzeni. "To niesamowite, że po tylu latach nasz hołd dla Metalliki wciąż tak przemawia do ludzi. Możliwość dzielenia się naszą miłością do muzyki Metalliki z publicznością na żywo jest absolutnie magicznym doświadczeniem. Tym razem wchodzimy z naszym show na nowy poziom, więc już nie możemy się doczekać tych koncertów i wspólnej zabawy z fanami!" – komentuje Eicca Toppinen, założyciel i lider zespołu.

The Raven Age informacje

The Raven Age heavy metal mają we krwi. Dosłownie: George Harris jest synem lidera Iron Maiden. Nazwisko samo jednak nie gra, a to nie jest jego solowy projekt, tylko znakomity kwintet, który trzema płytami – „Darkness Will Rise”, „Conspiracy” i „Blood Omen” – zyskał uznanie w oczach krytyków i fanów. Doskonale czują tradycję gatunku, ale zarazem są przedstawicielami swojego pokolenia, więc w muzyce The Raven Age słychać też wpływy nowoczesnych metalowych brzmień. 

 

Na koncerty zaprasza Mystic Coalition, organizator Mystic Festival. To sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym. W jego skład wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też