Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Metal PERCIVAL - ,,Wild Hunt Live" - Widowisko muzyczne

PERCIVAL - ,,Wild Hunt Live" - Widowisko muzyczne

21.11.2024 Bydgoszcz

Organizator: Art- Muza sp z o.o.

Sprawdź bilety
PERCIVAL - ,,Wild Hunt Live" - Widowisko muzyczneBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

PERCIVAL - ,,Wild Hunt Live" - Widowisko muzyczne
czwartek
21.11.2024
20:00

PERCIVAL - ,,Wild Hunt Live" - Widowisko muzyczne

Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy im. I. J. Paderewskiego

O wydarzeniu

Wild Hunt Live - gratka nie tylko dla fanów gier komputerowych, ale również dla wszystkich miłośników pięknej muzyki, wspaniałych głosów, ciekawego instrumentarium, tańca oraz klimatów folk i fantasy! Percival bilety na widowisko muzyczne Wild Hunt Live już dostępne.

Percival Wild Hunt Live w Bydgoszczy

Niesamowity spektakl muzyczny w wykonaniu grupy Percival Schuttenbach, wielokrotnie nagradzanych (m.in. MocArt 2015 wraz z Marcinem Przybyłowiczem i Mikołajem Stroińskim) współtwórców muzyki do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" oraz płyty "Równonoc" (zdobywcy Diamentowej Płyty); mających na swoim koncie koncerty w całej Europie i na świecie, goszczących ze swoją muzyką na ekranach TV od Szwecji po Serbię, z fanklubami w takich miejscach jak Brazylia czy Chiny.

Podczas WILD HUNT LIVE zespół prezentuje utwory wykorzystane w grze, doskonale znane każdemu fanowi trzeciej części Wiedźmina, w większości w ich oryginalnej wersji, z towarzyszeniem przygotowanych specjalnie na potrzeby spektaklu projekcji zawierających fragmenty oraz niepublikowane nigdzie indziej materiały video (przygotowane przez Marcin Somerlik Productions ). 

Występ Percivala dopełni wspaniałe oświetlenie oraz niesamowite popisy taneczno-akrobatyczne towarzyszącego im Teatr AVATAR - grupy, która ma na swoim koncie występy m.in. w Dubaju, Rumunii, Niemczech, we Włoszech oraz na wszystkich stadionach podczas Euro 2012. Wszystko to okraszone pięknymi strojami i scenografią nawiązującą do klimatu gry Wiedźmin.

Przedstawienie WILD HUNT LIVE zdobyło mnóstwo pozytywnych recenzji, zarówno wśród dziennikarzy jak i słuchaczy, którzy zachwyceni spektaklem nierzadko decydowali się na jego obejrzenie po kilka razy.

 

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też