Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival

THE EXPLOITED

10-11.05.2024 Bielsko-Biała, Zabrze

Organizator: GALICJA PRODUCTIONS

THE EXPLOITEDBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Bielsko-Biała

THE EXPLOITED
piątek
10.05.2024
19:00

THE EXPLOITED

Bielsko-Biała, Rudeboy Club

Zabrze

THE EXPLOITED
sobota
11.05.2024
19:00

THE EXPLOITED

Zabrze, CK Wiatrak

O wydarzeniu

Zapraszamy na dwa ekscytujące koncerty legendarnego zespołu punkowego The Exploited w Polsce! The Exploited, zaliczany do drugiej fali brytyjskiego punka i dowodzony przez charyzmatycznego Wattiego Buchana, powróci z energetycznymi występami do Zabrza i Bielsko-Białej. Bilety już w sprzedaży.

The Exploited koncerty w Polsce

The Exploited, zyskujący uznanie na scenie muzycznej od lat 80., jest znany ze swojej niepowstrzymanej energii i wpływu na takie zespoły jak Nirvana i Massive Attack. Ich debiutancki album "Punks Not Dead" i inne przełomowe wydawnictwa, takie jak "Troops Of Tomorrow", "Let's Start A War", czy "Horror Epics", zdobyły uznanie na całym świecie. Grupa z powodzeniem łączy punk rock z metalem, co potwierdzają ich późniejsze albumy "Massacre", "Beat The Bastards" i "Fuck The System".

Koncerty w Zabrzu i Bielsko-Białej to doskonała okazja, by na żywo doświadczyć energii i pasji, które nieprzerwanie towarzyszą The Exploited przez ponad 40 lat ich działalności. Bilety są już dostępne – nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zobaczyć na żywo żywe legendy punk rocka!

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też