Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Rock Gitarowe Przeboje Wszech Czasów przed Gitarowym Rekordem Świata 2024

Gitarowe Przeboje Wszech Czasów przed Gitarowym Rekordem Świata 2024

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Gitarowe Przeboje Wszech Czasów przed Gitarowym Rekordem Świata 2024O wydarzeniu

O wydarzeniu

W ramach przygotowań do 22. edycji Gitarowego Rekordu Świata zapraszamy na specjalną odsłonę cyklu Gitarowe Przeboje Wszech Czasów! W przeddzień próby ustanowienia nowego Gitarowego Rekordu Świata, w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, zagramy gitarowe riffy i gitarowe sola, które na stałe zapisały sie w historii elektrycznej gitary i muzyki rockowej.

Gitarowe Riffy i Solówki Wszech Czasów 2024

Wieczór poprowadzi zespół WrocLove Guitar Top pod kierownictwem artystycznym MARKA "STINGA" POPOWA, a wśród zaproszonych gości znajdą się prawdziwe gwiazdy gitary, jak amerykański wirtuoz NEIL ZAZA, dwa gitarzyści zespołu PERFECT - DARIUSZ KOZAKIEWICZ i JACEK KRZAKLEWSKI, gitarzysta zespołu KSU - JAROSŁAW KIDAWA i dyrygent Największej Gitarowej Orkiestry Świata - LESZEK CICHOŃSKI, a także bluesowy skrzypek JAN GAŁACH.

Oprócz absolutnych gitarowych klasyków jak "Stairway To Heaven", "Hotel California", "Satisfaction", "Seven Nation Army" czy "Smoke on the Water" i "Purple Rain", zagramy sporo utworów, których nie graliśmy w poprzednich edycjach imprezy "Gitarowe Riffy i Solówki Wszech Czasów". Nie zabraknie też polskich akcentów - zagramy m.in. znakomity riff z utworu "Polski" zespołu Human oraz legendarne riffy Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout.

Przygotujcie się na solidne gitarowe granie do późnych wieczornych godzin, a 1 maja na wrocławskim rynku wspólnie spróbujemy ustanowić nowy Gitarowy Rekord Świata AD 2024!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też