Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Koncerty Metal Born of Osiris + Atilla: Angels & Villains Tour

Born of Osiris + Atilla: Angels & Villains Tour

16.03.2024 Poznań

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Born of Osiris + Atilla: Angels & Villains TourBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

BORN OF OSIRIS
sobota
16.03.2024
20:00

BORN OF OSIRIS

Poznań, Klub 2progi

O wydarzeniu

START SPRZEDAŻY: 20.11.2023, g. 11:00

Born of Osiris i Attila powrócą w przyszłym roku do Polski w ramach co-headlinerskiej trasy Angels & Villains Tour! Wirtuozi technicznego metalcore’a i partycore’owcy 16 marca zawitają do Poznania w towarzystwie Aviany oraz Crown Magnetar.

Born of Osiris

Blisko 8 lat upłynie w marcu od ostatniej wizyty Born of Osiris w naszym kraju. W tym czasie u Amerykanów zadziało się całkiem sporo - “Soul Sphere” doczekało się następców w postaci “The Eternal Reign” (2017), “The Simulation” (2019) oraz “Angel or Alien” z 2021, a w sierpniu grupa podzieliła się z fanami singlem “Torchbearer”. Na początku roku Amerykanie uchylili rąbka tajemnicy, że prace nad ich siódmym albumem stają się coraz bardziej intensywne. Czy w Poznaniu usłyszymy zatem więcej nowych kompozycji? Jest to bardzo możliwe!

Atilla

Mniej znaków zapytania stoi po stronie Attili - znana z łączenia dobrej zabawy z niezwykle ciężką pracą grupa pod koniec września wydała EPkę “FU4EVR”, na której znajdziemy 4 nowe kawałki. Amerykanie wrócą do Polski niemal dokładnie po roku od ostatniej wizyty. Chriz “Fronz” Fronzak z ekipą swoim koncertem na pewno rozkręcą kolejną dobrą imprezę! 

Aviana

Niespełna rok od ostatniego koncertu Poznań odwiedzi również szwedzka Aviana. Upływające 12 miesięcy stały dla formacji zdecydowanie pod znakiem koncertowania (w tym m.in. miesięczna trasa po Stanach Zjednoczonych u boku Invent Animate, Void of Vison oraz Thrown), ale gdzieś pomiędzy występami zdołała jeszcze udostępnić świeży singiel “As Above, So Below”. 

Crown Magentar

Skład koncertu zamykają techniczni deathcore’owcy z Crown Magnetar. Założona w 2017 roku w Kolorado załoga w lipcu podzieliła się swoim nowym, wydanym nakładem Unique Leader Records albumem “Everything Bleeds”.  

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też