Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

ATTILA

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

ATTILAO wydarzeniu

O wydarzeniu

UWAGA: Następuje zmiana supportów na trasie Attila! W miejsce Our Hollow Our Home wskakuje zespół Dropout Kings, natomiast Traitors zastąpi Skywalker. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.

ATTILA powraca do Polski w wyjątkowym składzie! Jedyna taka partycore’owa grupa na tej planecie wystąpi 17 marca 2023 w warszawskim Klub Hydrozagadka oraz 18 marca 2023 w poznańskim Projekcie LAB! Amerykanom towarzyszyć będą Dropout Kings, Skywalker, GHOST IRIS oraz Stain The Canvas. Attila biletyna polskie koncerty już w sprzedaży.

Z uwagi na zamknięcie Klubu u Bazyla koncert w Poznaniu został przeniesiony do Projektu LAB. Wszystkie bilety zachowują ważność w nowym miejscu.

Attila 

Attila powstała w 2005 roku w Atlancie. Zespół został założony przez Chrisa “Fronza” Fronzaka (obecnie jedynego oryginalnego członka zespołu) oraz Seana Heenana, Sama Halcomba, Matta Bootha i Krisa Wilsona. Od początku założeniem zespołu była dobra zabawa i nie oglądanie się za siebie. Za sprawą wyjątkowo charakterystycznych wokali Fronza zespół szybko zyskał rozpoznawalność na deathcore’owej scenie i konsekwentnie bawił się stylem, który zyskał miano partycore’u. Attila to obecnie znana marka na arenie międzynarodowej i jeden z najciężej pracujących zespołów. Ich koncerty to impreza na jakiej jeszcze nie byliście!

Attila koncerty w Polsce 2023

  • 17.03.2022, WarszawaKlub Hydrozagadka
  • 18.03.2022, Poznań, Projekt LAB 

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 

  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

  • Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Regulamin wydarzenia TUTAJ

Organizator: Winiary Bookings

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też