Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Koncerty Festiwale WrocLove Fest - Dzień Kobiet 2024 NOSOWSKA | BŁAŻEJ KRÓL I MIUOSH x FDG. Orkiestra

WrocLove Fest - Dzień Kobiet 2024 NOSOWSKA | BŁAŻEJ KRÓL I MIUOSH x FDG. Orkiestra

08.03.2024 Wrocław

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

WrocLove Fest - Dzień Kobiet 2024 NOSOWSKA | BŁAŻEJ KRÓL I MIUOSH x FDG. OrkiestraBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

WrocLove Fest - Dzień Kobiet 2024 NOSOWSKA | BŁAŻEJ KRÓL I MIUOSH x FDG. Orkiestra
piątek
08.03.2024
18:00

WrocLove Fest - Dzień Kobiet 2024 NOSOWSKA | BŁAŻEJ KRÓL I MIUOSH x FDG. Orkiestra

Wrocław, Hala Stulecia

O wydarzeniu

Zapraszamy na specjalną edycję festiwalu WrocLove Fest z okazji Dnia Kobiet. 8 marca w Hali Stulecia wystąpią KASIA NOSOWSKA, BŁAŻEJ KRÓL oraz MIUOSH x FDG. Orkiestra. Wrocławskie obchody Dnia Kobiet w ramach festiwalu WrocLove Fest zapowiadają się wyśmienicie - nie przegapcie tego wydarzenia! Dzień Kobiet 2024 najlepiej świętować na koncercie! Bilety na WrocLove Fest - Dzień Kobiet 2024 już dostępne.

WrocLove Fest - Dzień Kobiet 2024 artyści

Każdy z artystów zagra pełny koncert ze swoim zespołem, ale na scenie spodziewać możemy się także niecodziennych muzycznych kolaboracji stworzonych specjalnie na wrocławski koncert.

NOSOWSKA to klasa sama w sobie, wydaje płytę wtedy, kiedy ma coś do powiedzenia, a tę ostatnią wydała w maju 2023 roku. Podczas koncertu będzie można usłyszeć materiał z nowego albumu „Degrengolada”, a także najważniejsze utwory z solowej kariery artystki.

MIUOSH, po sukcesach wspólnych występów z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”, powrócił z nowym albumem studyjnym po blisko czteroletniej przerwie od ostatniego solowego wydawnictwa. Znany z bezkompromisowego podejścia do tworzenia muzyki i grania jej na żywo, obecny na scenie od ponad dwudziestu lat tekściarz, kompozytor, raper i producent wystąpi we Wrocławiu z muzykami z FDG. Orkiestry w poszerzonym składzie.

BŁAŻEJ KRÓL od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej. Przemierzył całą Polskę z najnowszym albumem „W KAŻDYM (polskim) DOMU” i jako jedna z gwiazd trasy MĘSKIE GRANIE. Ostatnio, razem z Kasią Nosowską, wystąpił w superprodukcji BEKSIŃSKI.LIVE m.in. we wrocławskiej Hali Stulecia.

 

 

  • Dzieci do 5 lat wchodzą na koncert za darmo 
  • Dzieci poniżej 18.lat muszą przyjść z pełnoletnim opiekunem 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też