Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Dla dzieci Widowiska dla dzieci Arka Noego- koncert kolęd

Arka Noego- koncert kolęd

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Arka Noego- koncert kolędO wydarzeniu

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy małych i dużych w niedzielę 14 stycznia do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert kolęd w wykonaniu zespołu Arka Noego. Arka Noego bilety na koncert kolęd już w sprzedaży.

Arka Noego informacje

Arka Noego powstała w 1999 r. z okazji pielgrzymki Ojca Św. Jana Pawła II do Polski. Od tego czasu zespół nagrał wiele znanych utworów, z którymi koncertuje po całym kraju. Otrzymał wiele znaczących nagród.

Kolędy i pastorałki w wykonaniu Arki Noego, niemalże każdego zarażają dziecięcym urokiem i optymizmem. Zespół od lat przyzwyczaił nas do tego, że w dziecięcej radości najłatwiej o szczere religijne uniesienia, nie może więc dziwić fakt, że świąteczna twórczość tej grupy szczególnie cieszy i rozbrzmiewa w polskich domach w okolicach Bożego Narodzenia. W swoim dorobku zespół ma dwie płyty z kolędami. Już w roku 2000 w Telewizji Kraków zarejestrowano program pod tytułem „Arka Noego i goście – kolędy i piosenki na żywo”, który został wydany na żywo. Na tym albumie poza piosenkami przebojami grupy usłyszeć można polskie kolędy takiej jak: „Pójdźmy wszyscy do stajenki” czy „Przybieżeli do Betlejem”. Drugą płytą typowo świąteczną jest krążek z roku 2009 pod prostym tytułem „Kolędy”. Znajdziemy na niej wyłącznie kolędy polskie Arki Noego, wraz z autorskimi pastorałkami. Co ciekawe znajdują się tu również nieco już zapomniane kolędy, które twórcy Arki z lubością odkurzają i nadają im nowego, dziecięcego blasku: „Tryumfy Króla Niebieskiego”, „Dlaczego dzisiaj” czy „Chojka”.

Na koncercie nie zabraknie też największych przebojów Arki Noego uwielbianych przez najmłodszych widzów i ich rodziców jak Taki duży, taki mały, Sieje je, czy Nie boję się gdy ciemno jest. Zapraszamy do wspólnego śpiewania!

Dzieci do lat 3 - wstęp wolny

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też