Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Koncerty Jazz i Blues SŁAWEK WIERZCHOLSKI I NOCNA ZMIANA BLUESA

SŁAWEK WIERZCHOLSKI I NOCNA ZMIANA BLUESA

Organizator: Gminne Centrum Kultury w Czersku

SŁAWEK WIERZCHOLSKI I NOCNA ZMIANA BLUESAO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Najpopularniejszy polski wykonawca bluesa – Sławek Wierzcholski i stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa, to nieprzerwanie, od 40 lat działający wykonawcy z kręgu bluesa w naszym kraju. Bez najmniejszej przerwy, podróżują i koncertują dzieląc się swoją muzyczną pasją. Na imponujący dorobek artystyczny grupy składa się 28 wydanych płyt. Cztery z nich osiągnęły status „Złotej Płyty”. Już 2 listopada zawitają do Gminy Czersk, do miejscowości Rytel. Serdecznie zapraszamy na koncert. Bilety już w sprzedaży.

Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa koncert

Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa stworzyła swój niepowtarzalny styl, będący połączeniem bluesa, folku, jazzu i piosenki autorskiej z szacunkiem do klasycznych form bluesa. Autorem całości materiału jest Sławek i to właśnie on stworzył takie przeboje: „Szósta zero dwie”, „Blues mieszka w Polsce”, „John Lee Hooker” czy „Chory na bluesa”. LEGENDA polskiego bluesa!

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też