Wielkie Granie na PGE Narodowym

Wielkie Granie na PGE Narodowym

SPRAWDŹ BILETY

OGŁOSZENIE ARTYSTÓW Odkrywamy kolejne karty - Doda na PGE Narodowym! 

 

Wielkie Granie na PGE Narodowym – największy band w historii, największe hity wszech czasów, najpopularniejsze gwiazdy polskiej sceny oraz najlepsza publiczność na świecie! Zapraszamy już 10 września. Wielkie Granie na PGE Narodowym bilety już w sprzedaży.

Wielkie Granie na PGE Narodowym

PGE Narodowy im. Kazimierza Górskiego, największy stadion w Polsce i jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Europie, świętuje w tym roku swoje 10. urodziny. Z tej okazji przygotowano szereg atrakcji, których celem jest wspólne celebrowanie wyjątkowego jubileuszu jeszcze bardziej wyjątkowego miejsca. 10 września 2022 zagra i zaśpiewa Wielkie Granie na PGE Narodowym - wyjątkowe wydarzenie na polskiej scenie muzycznej.

 

Na płycie stadionu, zjednoczy się prawie 1 000 muzyków - zarówno instrumentalistów, jak i wokalistów. Największy, rockowy band w historii polskiej muzyki zabrzmi listą dwudziestu największych hitów wszech czasów, które wszyscy znają i kochają. Gośćmi imprezy będą kultowe postacie polskiej muzyki, a całości doda blasku kilkudziesięciotysięczna publiczność.

  

Rolę Ambasadora wydarzenia objął Jan Borysewicz - wirtuoz gitary i lider legendarnego zespołu Lady Pank. To właśnie pod jego czujnym okiem powstanie ostateczny kształt repertuaru Wielkiego Grania na PGE Narodowym. W licznych konkursach i plebiscytach organizowanych w mediach społecznościowych każdy mógł wskazać swój ulubiony przebój. Dzięki temu powstała lista 20 wielkich hitów wszech czasów - przebojów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

 

Za specjalnie przygotowane aranżacje muzyczne odpowiada Michał Grymuza - gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor, producent muzyczny i aranżer. Do imponującej listy nazwisk bohaterów wydarzenia dołączą także inne wybitne postaci polskiej sceny muzycznej. Gośćmi specjalnymi wyjątkowej imprezy urodzinowej PGE Narodowego będą oprócz Jana Borysewicza m.in: Urszula, Andrzej Krzywy, Michał Wiśniewski, Janusz Panasewicz i inni.

 

Podstawą zgłoszenia do tego unikatowego projektu była muzyczna video-prezentacja przygotowana przez zainteresowanych muzyków-amatorów. Wszystkie zgłoszenia trafiły w ręce liderów muzycznych Wielkiego Grania. W sekcji gitarzystów rolę lidera przyjął Jacek Królik – wirtuoz gitary   Frontmanem sekcji basistów został Wojtek Pilichowski – wirtuoz gitary basowej, muzyk sesyjny, kompozytor i producent. Grupą perkusistów opiekować się będzie Michał Dąbrówka – wirtuoz perkusji, muzyk studyjny, kompozytor i producent muzyczny, a liderką wokalistów została Joanna „Ruda” Lazer, charyzmatyczna wokalistka zespołu Red Lips. O wyborze kandydatów zdecydowały nie tylko umiejętności techniczne kandydatów, ale także pełna pasji i pozytywnej energii osobowość.

 

W ciągu ostatniej dekady wszyscy obserwowaliśmy niezwykłe metamorfozy, jakie przechodził PGE Narodowy. Wśród tych spektakularnych zmian jedno pozostaje jednak niezmienne - to tutaj od 10 lat bije serce aktywnej i kulturalnej Polski. PGE Narodowy to miejsce największych sukcesów sportowych i najbardziej efektownych muzycznych widowisk. Jedno z nich właśnie przed nami.

Wielkie Granie bilety

  • Cena biletu VIP zawiera: miejsce siedzące w sektorach V, catering (bufet ciepły i zimny, przekąski, desery) od 18.30 do 23.00
  • Prywatna Loża VIP - skontaktuj się z nami: skybox@2012plus.pl

 

Regulamin dostępny TUTAJ

 

Informacje o biletach dla osób niepełnosprawnych poruszających się wózkach inwalidzkich.

 

Wielkie Granie na PGE Narodowym to jedyna w swoim rodzaju impreza urodzinowa z mistrzowską oprawą oświetleniową i całym wachlarzem inicjatyw zachęcających publiczność do aktywnego udziału i zabawy. Z całą pewnością znajdzie się również kilka wyjątkowych niespodzianek dla wszystkich uczestników wydarzenia – powiedział Włodzimierz Dola, Prezes Zarządu operatora PGE Narodowego.

 

Wielkie Granie na PGE Narodowym wystartowało 16 maja 2022 roku, I etapem akcji naboru instrumentalistów zainteresowanych prezentacją swoich umiejętności przed wielką publicznością.

 

W II etapie kwalifikacji - do końca lipca 2022 roku - wyłoniona zostanie grupa wokalistek i wokalistów oraz instrumentalistów uczestniczących w wydarzeniu.

 

PGE Narodowy jest naszym wspólnym dobrem – wszyscy tworzymy jego historię, dlatego tak ważne jest, byśmy razem celebrowali jego 10. urodziny. Uczestnictwo w tym niezwykłym wydarzeniu i uroczyste odśpiewanie ‘Sto Lat’ przez kilkudziesięciotysięczną publiczność z całą pewnością przejdzie do imponującej już historii tego niesamowitego miejsca. Od początku swojej działalności PGE Narodowy jest miejscem otwartym i dostępnym dla każdego. To unikatowy obiekt dostarczający Polakom wielkich, pozytywnych emocji, których nie można doświadczyć nigdzie indziej. PGE Narodowy zawsze był miejscem, gdzie spełniały się marzenia – artystów, sportowców czy kibiców - dlatego bardzo cieszymy się z faktu, że to właśnie z okazji jubileuszu stadionu spełnią się kolejne marzenia i to tak wielu osób – podsumowała Monika Borzdyńska, Członek Zarządu operatora PGE Narodowego.

 

Komplet informacji dotyczący zarówno idei projektu, jak i procesu naboru uczestników dostępny TUTAJ.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wielkie Granie na PGE Narodowym
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Wielkie Granie na PGE Narodowym BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/