Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Tichauer Music

Organizator: Tichauer Sp. z o.o

Tichauer Music O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy cykl koncertów Tichauer Music do postindustrialnej przestrzeni Browaru Obywatelskiego w Tychach! Bilety na koncerty pod szyldem Tichauer Music już w sprzedaży!

O projekcie Tichauer Music

Tichauer Music to ogólnopolski projekt łączący muzykę i sztukę w prestiżowe i medialne wydarzenie. Browar Obywatelski w Tychach i marka Tichauer to nowe miejsce na koncertowej mapie Polski a zarazem miejsce niezwykłe gdyż ze sceną 360 stopni.


Idea zobowiązuje, dlatego Tichauer Music odbędzie się w postindustrialnej przestrzeni Browaru Obywatelskiego w Tychach. W miejscu pełnym inspiracji, kreatywności oraz pozytywnej energii. Przemysłowa historia i współczesne marzenia, tutaj spotykają się zaklęte w czerwonej cegle uczucia, biznes i innowacje. Tradycyjne śląskie wartości i nowoczesne, europejskie myślenie o funkcji postindustrialnych zabudowań. Ogromny potencjał obiektu i jego niepowtarzalny klimat potwierdziło wiele przedsięwzięć, które się tam odbyły. Obecnie na terenie zabytkowego Browaru działa park nowoczesnych technologii IT Loft Park, wysokiej klasy Tichauer Restaurant wraz z przestrzeniami eventowymi oraz Tichauer Art Gallery - Centrum Sztuki Współczesnej, przestrzeń realizacji twórczych pasji artystów, a także miejsce prezentacji szeroko pojętej sztuki. Wskrzesiliśmy ponad stuletnią recepturę rzetelnego lagera, który został stworzony dla tego miejsca. Dzisiaj Tichauer – nasza marka premium – inspiruje do działania i napawa radością nas i wszystkich, którzy cenią sobie autentyczność.


Marzyliśmy o świetnym piwie, o wyróżniającej nas restauracji, o inspirującej przestrzeni dla biznesu, o kulturze i wydarzeniach, na które chcemy Was do Browaru Obywatelskiego zapraszać. O gościnności. Dzisiaj zapraszamy Was do zabytkowej słodowni Browaru Obywatelskiego w Tychach, przestrzeni wyjątkowej, której nieoczywistość zainspirowała nas do stworzenia cotygodniowego cyklu koncertów na jedynej w Polsce scenie 360 stopni. Nagłośnienie zapewnia nam Target Sound. Nasze zaproszenie przejęli już Voo Voo, Raz Dwa Trzy, Mikromusic, Happysad, LemON, Król. Nasze przestrzenie twórcze otwierają swoje drzwi dla kreatywnych artystów, oraz promotorów, mecenasów i miłośników sztuki...

Wyróżnia nas piękna, unikatowa architektura, dbałość o szczegóły i detale. Cała przestrzeń jest porównywalna wielkością z rynkiem krakowskim, pięknie zaadoptowana, z oczkiem wodnym i dziedzińcem.

Miszel Traper informacje

Miszel zapowiada drugi solowy album pt. ,,NO FACE". Przenosząc kolejny raz zgrabnie drillowe brzmienia na polską scenę. Rok 2021 zdecydowanie należał do artysty z Katowic, wielu fanów na Śląsku i nie tylko pragnie usłyszeć wychowanka prawdziwego drillu na śląskiej scenie. Zaczynamy o 22:00 rozgrzewką z DJ. 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też