Teatr DOM w Łodzi

Teatr DOM w Łodzi

Teatr Dom mieści się przy słynnej ul. Piotrkowskiej 243 w Łodzi. Łódzki Teatr Dom jest instytucją dość młodą, powstałą w 2016 roku. Wcześniej w tym miejscu przez wiele lat działał Teatr Lutnia. Atrakcyjna lokalizacja, historyczne wnętrza zabytkowej kamienicy z 1835 roku i niesamowity klimat czynią to miejsce niezwykle wyjątkowym. Sala Teatru Dom w Łodzi może pomieścić jednocześnie 372 osoby, zaś foyer teatru jest idealną przestrzenią do organizacji różnorodnych konferencji, koncertów, występów artystycznych i tanecznych.

Teatr Dom Łódź repertuar

Impresaryjny charakter Teatru Dom Piotrkowska 243 wpływa na różnorodność oferty programowej. W repertuarze Teatru Dom znalazły się zabawne komedie, refleksyjne dramaty, a także skierowana do widzów najmłodszych oferta spektakli dla dzieci. Wśród nich warto wymienić: Kobieta Pierwotna, Złodziej,  Cesarz – Redivivus, Nie lubię pana, Panie Fellini i inne. Na scenie Teatru Dom w Łodzi organizowane są także różnorodne koncerty, warsztaty i spotkania kulturalne.  

Teatr Dom Bilety

Teatr Dom bilety na spektakle w nadchodzącym sezonie w sprzedaży na portalu eBilet.pl. Oficjalny kanał sprzedaży, największy wybór biletów na imprezy – sprawdź już teraz.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Teatr DOM w Łodzi
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Piotrkowska 243
90-001 Łódź

Zakończone spektakle

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/