Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki
Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki to Samorządowa Instytucja Kultury, od 2008 roku zlokalizowana w nowoczesnym i wielofunkcyjnym obiekcie przy ul. Spółdzielczej 4. Znajduje się tu baza kulturalna gminy, której zadaniem jest zaspokojenie potrzeb rozrywkowych mieszkańców.

Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki – o obiekcie

W Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim odbywają się wydarzenia związane z programami społeczno-kulturalnymi, m.in. Strefą Aktywnego Seniora, Program Koncertowy „Gdzie są gwiazdy z tamtych lat”, Program Świetlic Wiejskich, cykl koncertów Koncertowa Mediateka, a także Klasyka w Parku. W listopadzie 2019 r., w Willi Radogoszcz, która stanowi część Centrum Kultury, otwarto Kino Wolność, kameralny obiekt dla fanów ambitnych produkcji. Funkcjonuje siedem dni w tygodniu. Choć nie współpracuje z sieciami komercyjnymi, prezentuje kino światowe, włącznie z premierami.

 

Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki oferuje rozmaite formy spędzania czasu. Zajęcia dydaktyczne z zakresu filmu, teatru i muzyki, kursy taneczne, plastyczne, fotograficzne, a także zajęcia sportowe, m.in. aikido, jogę czy fitness.

Wśród wydarzeń w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim wyróżniają się spotkania środowisk biznesowych, dyplomatycznych i naukowych. Organizowane są tu konferencje, w których udział biorą władze państwowe. Dwukrotnie pojawił się w Centrum Kultury Bronisław Komorowski, ówczesny prezydent kraju. Miasto miało zaszczyt gościć także Gubernatora stanu Santa Catarina w Brazylii, Ambasadora Wlk. Brytanii i premiera Landu Brandenburgia, Ambasadora Wlk. Brytanii.


Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, wraz ze swoją szeroką ofertą zajęć, programów i działań, chce stać się osią kulturalną Mazowsza Zachodniego, która połączy środowiska twórcze.

Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki – wydarzenia

Wydarzenia w Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki każdorazowo przyciągają publiczność ciekawą ofertą. Bilety na koncerty czy spektakle sprzedają się błyskawicznie, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu widowni kontaktem z szeroko pojętą kulturą. Odbywają się tu cykle koncertów muzyki klasycznej, wieczory kabaretowe, małe formy teatralne i cykl koncertów jazzowych.

 

Ważnymi wydarzeniami w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim są wystawy autorytetów w dziedzinach: grafika, fotografia, rzeźba czy malarstwo. Jedną z nich było wydarzenie o randze międzynarodowej, zatytułowane Paryż-Tokyo-Grodzisk. Swoją niebanalną twórczość zaprezentowały artystki z Japonii oraz Francji – Tomoko Ober i Anna Pabis Guilaume. Wielokrotnie pojawiał się tu związany z Grodziskiem Mazowieckim prof. Tadeusz Łapiński, grafik i malarz, który także prezentował swój niezwykły dorobek artystyczny.

 

Na Sali Widowiskowej pojawiły się gwiazdy ze środowisk teatralnych, muzycznych i kabaretowych. Wśród nich wymienić należy takie osobistości, jak: Wiesław Komasa, Andrzej Grabowski, Justyna Sieńczyłło, Andrzej Fedorowicz, Artur Barciś, Edyta Geppert, Marek Majewski, Tim Mitchell, Andrzej Jagodziński, Henryk Miśkiewicz, Jan „Ptaszyn” Wróblewski, Grupa MoCarta, kabaret Neo-Nówka, Ryszard Rynkowski, Marcin Daniec, Melvin Taylor, Billy Cobham, Felton Crews, Aaron Spears, Poogie Bell, Filharmonia Narodowa z Pawłem Wakarecym i Antonim Witem oraz wielu innych. Bilety do Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim dają możliwość spędzenia czasu w wyjątkowym miejscu.  

Często zadawane pytania dotyczące Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Gdzie znajduje się Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki?

Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki znajduje się w nowoczesnym i wielofunkcyjnym obiekcie, przy ulicy Spółdzielczej 4.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki?

W Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalno-rozrywkowe – koncerty, wieczory kabaretowe oraz małe formy teatralne. Wśród artystów, którzy gościli na scenie obiektu, wyróżnić można: Andrzeja Grabowskiego, Artura Barcisia, Edytę Geppert, Ryszarda Rynkowskiego, Marcina Dańca, Billy’ego Cobhama, Feltona Crewsa, Melvina Taylora i wielu innych.

 

Kiedy utworzone zostało Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki?

Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim utworzone zostało w 2008 roku.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Spółdzielcza 9
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/