Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Sylwia Lipka

Sylwia Lipka

Sprawdź wydarzenia
Sylwia LipkaOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Sylwia Lipka twórczyni takich piosenek jak „Szklany Sen” oraz „Wbrew Pozorom” , wideoblogerka i prezenterka telewizyjna, instagramerka. Pomimo młodego wieku już dziś jest na ustach wszystkich!

 

Sylwia zaczynała od występów w teatrach muzycznych. Próbowała także swoich sił w konkursach wokalnych. Od 2014 roku występuje na antenie Disney Channel, m.in. prowadząc audycję „I Love Violetta”. W 2015 roku dołączyła do projektu Young Stars, mającego na celu promowanie uzdolnionej wokalnie młodzieży w Polsce.

 

Debiutancka płyta Sylwii Lipki Szklany Sen 

Pierwszy album piosenkarki, zatytułowany „Szklany sen” ukazał się w lipcu 2016 roku nakładem wytwórni muzycznej My Music. Rok później Sylwia Lipka wydała drugi album studyjny, zatytułowany „Fala/Wave”, na którym znalazł się materiał nagrany w dwóch językach: angielskim i polskim.

 

Sylwia publikuje również wideoblogi. Jej kanał na YouTube subskrybuje ponad 250 tys. osób, a łączna liczba wyświetleń przekracza 80 milionów. Konto na Instagramie obserwuje blisko milion osób. O jej gigantycznej popularności świadczy fakt, że jeden z jej utworów „Zapomnieć chcę” ma niemal 6 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Wokalista zadebiutowała również w na dużym ekranie w filmie "#Jestem M.Misfit".

 

Życie prywatne młodej piosenkarki elektryzuje jej fanów, a frazy takie jak „Sylwia Lipka wiek, wzrost, chłopak” są jednymi z najczęściej wyszukiwanymi w przeglądarce Google.

Koncerty Sylwii Lipki 

Po wydaniu debiutanckiego albumu wokalistka ruszyła w solową trasę koncertową. Sylwia zagrała w 11 miastach w Polsce. Trasa została wyprzedana już po dwóch tygodniach. Sylwia Lipka zagrała m.in.: koncert w Warszawie w ramach trasy „Na Fali” artystka wystąpiła w Klubie Proxima.

Źródło zdjęcia: My Music

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jakie są najpopularniejsze piosenki Sylwii?
Sylwia Lipka śpiewa takie piosenki jak: "Zapomnieć Chcę", "Zobacz", "Masz To Coś", "Wbrew Pozorom", "Szklany Sen".
Jak nazywa się debiutancki album Sylwii?
Sylwia Lipka debiutancki album "Szklany Sen" wydała 1 lipca 2016 roku w wytwórni My Music MyMusic.
W jakim filmie zagrała Sylwia Lipka?
Sylwia Lipka jest główną bohaterką filmu z 2019 "#Jestem M. Misfit", który jest komedią, głównie skierowaną do młodziey. Wcieliła się w rolę Julii Morskiej, która prowadziłą cudowne życie w Stanach Zjednoczonych, lecz wszystko zmieniło się, gdy jej rodzice zdecydowali się na powrót do Polski. Sylwia Lipka uważa, że film niesie ważny przekaz dla młodzieży. Pokazuję, że nie trzeba na siłę się zmieniać w kogoś innego, najważniejsze aby być sobą.
Ile lat ma Sylwia Lipka?
Sylwia Lipka, urodzona 12.12.1996 w Katowicach ma 23 lata. Jest jedną z najpopularniejszych, polskich wokalistek młodego pokolenia, wideoblogerką, oraz prezenterką telewizyjną. Tworzy muzykę gatunku pop. W 2016 roku zaprezenotwała swój pierwszy album pod tytułem "Szklany sen". Wytwórnia, która wydała płytę Sylwii Lipki to "My Music". Płyta zdobyła drugie miejsce polskiej listy przebojów OLiS.
Czy Sylwia Lipka wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami?
Uczestniczy w jedenastej edycji programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym jest Rafał Maserak.
W którym roku został wydany album Sylwii Lipki pod tytułem "Wbrew pozorom"?
Premiera albumu "Wbrew pozorom" miała miejsce 30 sierpnia 2019 roku. 1 czerwca 2019 roku, Sylwia Lipka wydała teledysk do piosenki "Wbrew pozorom", będącej tytułowym singlem, promującym powyższą płytę. W październiku 2019 roku, Sylwia Lipka wyruszyła na swoją 3-cią solową trasę kontertową pod tytułem "Wbrew pozorom tour". Trasa liczyła 17 koncertów, odbywających się w 17 różnych miastach. Koncert, który zakończył trasę, odbył się w Warszawie 8/03/2020. Była to najlepsza okazja, aby ujrzeć i usłyszeć artystkę na żywo.

Fani lubią też

Zobacz też