Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska
Home Artysta DJ Roobs

DJ Roobs

DJ RoobsOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Roobs to utalentowany DJ z Ostrowa Wielkopolskiego, o którym robi się coraz głośniej na polskiej scenie muzycznej. Rezydent klubu Manhattan w Czekanowie pojawił się już bowiem na kilku dużych festiwalach, a niebawem z pewnością będzie ich jeszcze więcej. Dlatego, jeśli go jeszcze nie kojarzysz – zajrzyj do poniższego bio i dowiedz się więcej!

Kim jest Roobs?

Roobs, czyli Rober to polski DJ, który od kilku lat dzierży tytuł jednego z rezydentów klubu Manhattan w miejscowości Czekanów. Urodzony 3 lipca 1991 roku nieopodal Ostrowa Wielkopolskiego, z muzyką jest związany już od najmłodszych lat. Jako nastolatek zaraził się natomiast miłością do muzyki elektronicznej, której pozostał wierny do dziś. Karierę muzyczną rozpoczął natomiast już w wieku 16 lat. To właśnie wtedy bowiem zaczął stawiać swoje pierwsze kroki za konsoletą. Wszystko za sprawą DJ'a Streap–T, ówczesnego rezydenta czekanowskiego klubu Manhattan, który wdrożył nastoletniego Roberta w tajniki sztuki DJ-skiej. Zarażony miłością do muzyki klubowej – od tamtej pory nieustannie rozwija swoje umiejętności.

Jaką muzykę gra DJ Roobs?

Od początków swojej kariery Roobs tworzy muzykę elektroniczną z elementami house i techno. Często remiksuje również utwory znane z radia, co zapewniło mu miejsce rezydenta w klubie Manhattan. Nieustannie również pogłębia swoje zainteresowania i chętnie sięga po nowe style muzyczne. Obecnie jednak najbliższy jego sercu jest trance i progressive house, gdzie nie brak mocniejszych dźwięków. Chętnie również występuje w innych klubach – nie tylko w Polsce, ale i za granicą, gdzie nawiązał kontakty w wieloma innymi artystami. W efekcie więc Roobs tworzy muzykę, która ściąga na parkiet nawet najbardziej wybrednych klubowiczów. Tym samym, kiedy tylko może pozwala sobie na mniej komercyjne brzmienia.

Pozostałe sukcesy muzyczne

Jednym z największych sukcesów na koncie Roobsa jest rezydentura w klubie Manhattan, choć nie jest to jedyne jego duże osiągnięcie. Mimo młodego wieku ma on bowiem na swoim koncie występy na scenach klubowych w całej Polsce. Wielokrotnie pojawiał się w stolicy, Wrocławiu oraz Koszalinie, gdzie zagrał m.in. w Sizar Club. Co ciekawe, kilkukrotnie również zdobywał wyróżnienie na międzynarodowych konkursach dla DJ-ów. W 2018 roku został on zwycięzcą zawodów DJ Contest Ultra Music Festival Europe, który odbył się latem w Chorwacji.

Na tym jeszcze nie koniec jego muzycznych podbojów. Roobs jest również współtwórcą imprezy Pancakes Night x Sinners, jaka odbyła się w Akademia Club we Wrocławiu, gdzie był jedną z głównych gwiazd. Ponadto kilkukrotnie można było go usłyszeć także na festiwalach. W 2021 roku artysta wystąpił bowiem na Target One Festival w Krotoszynie, a w 2023 roku na Malta Garden Festival.

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jak naprawdę nazywa się Roobs?
Roobs to pseudonim artystyczny, który wziął się od imienia artysty – Robert.
Kiedy urodził się Roobs?
DJ urodził się 3 lipca 1991 roku.
Skąd pochodzi Roobs?
Roobs pochodzi z okolic Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie się urodził i wychował.

Fani lubią też

Zobacz też