Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Artysta Milky Chance

Milky Chance

Milky ChanceOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Formacja Milky Chance prosto z domu zaprezentuje utwór We Didn't Make It To The Moon. Stream wydarzenia online poniżej.

 

 

Milky Chance to niemiecki duet pochodzący z Kassel. Artyści grają muzykę alternatywno-popowo-rockową, z domieszką reggae i muzyki elektronicznej.

 

Milky Chance tworzą Clemens Rehbein, który jest wokalistą oraz zajmuję się aranżacją muzyczną oraz Philipp Dausch odpowiedzialny za miksy i perkusję. Artyści podpisali kontrakt z Lichtdicht Records.

 

Muzycy skończyli Jacob-Grimm-Schule. Clemens Rehbein udzielał się też w zespole  Flown Tones, który wykonywał muzykę jazzową, grał tam na gitarze basowej.

Płyty Milky Chance 

W 2013 ukazał się ich album Sadnecessary, który zdobył pozytywne recenzje. Zarówno płyta, jak i debiutancki utwór Stolen Dance pojawiły się w Niemczech, Holandii, Austrii i Szwajcarii. W 2014 roku artyści rozpoczęli trasę  koncertową po Europie. Koncerty Milky Chance to duża dawka energii. Bilety na koncerty zespołu w całej Europie wyprzedają się w szybkim tempie

 

17 marca 2017 roku na sklepowe półki trafiła nowa płyta pod tytułem Blossom. Zanlazło sie na niej 14 nowych utworów min. Coocon, Doing Good, Ego, Blossom.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też