Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Teatr Komedia Na pełnych obrotach

Na pełnych obrotach

18-19.06.2024 Warszawa

Organizator: Teatr Komedia

Na pełnych obrotachBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Warszawa

Na pełnych obrotach
wtorek
18.06.2024
19:00

Na pełnych obrotach

Warszawa, Teatr Komedia w Warszawie
Na pełnych obrotach
środa
19.06.2024
19:00

Na pełnych obrotach

Warszawa, Teatr Komedia w Warszawie

O wydarzeniu

„Na pełnych obrotach” to typowa „zwariowana” farsa autorstwa mistrza tego gatunku Dereka Benfielda, która przyprawi Was o zawrót głowy i wywoła niepohamowane salwy śmiechu. Na pełnych obrotach bilety na spektakl w Teatrze Komedia już w sprzedaży.

O spekataklu Na pełnych obrotach

Znany i doświadczony gospodarz popularnego telewizyjnego talk-show, Patrick Sumner, za wszelką cenę pragnie pokazać się ze swej najlepszej strony swojemu nowemu szefowi.

Od przebiegu ich spotkania w eleganckim londyńskim mieszkaniu Patricka zależy jego dalsza, zagrożona spadkiem telewizyjnych notowań, kariera.

Jednak, jak wiadomo, jeżeli coś może się nie udać, nie uda się na pewno…

Szczególnie, gdy ma się przyjaciela, który ma zwyczaj przyprowadzać do naszego mieszkania swoje świeżo poderwane dziewczyny na krótkie przechowanie. Szczególnie, jeżeli tych dziewczyn jest więcej niż jedna. Szczególnie, jeśli ma się żonę, której miało nie być w domu, a nieoczekiwanie jest. I szczególnie gdy nasz szef, który ma wygórowane standardy moralne, myśli, że naszą żoną jest kobieta, która naszą żona nie jest, ale chciałaby nią być. Zaś ta, która jest naszą żoną, uważana jest przez szefa za kochankę, podczas gdy ta, która żoną nie jest coraz bardziej podoba się szefowi jako nasza żona. I do tego oczywiście nasz przyjaciel, który wraca po pozostawioną na krótkie przechowanie dziewczynę, obraża szefa i wychodzi z naszą żoną.

A to dopiero początek…

Obsada:

Katarzyna Kwiatkowska, Sandra Staniszewska – Herbich / Kaja Kozłowska – Żygadło, Anna Mrozowska, Tomasz Dedek, Jan Jankowski / Tomasz Dutkiewicz, Rafał Cieszyński.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też