Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie

Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie

Organizator: Lizard King

Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenieO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na niezwykły koncert Grażyna Łobaszewska świętującej jubileusz 50-lecia na scenie! 30 listopada w klubie Lizard King w Toruniu artystce towarzyszyć będzie zespół Ajagore. Bilety na jubileuszowy koncert Grażyny Łobaszewskiej już dostępne.

Grażyna Łobaszewska informacje

Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to znajdziesz się we właściwym miejscu. Poznasz "Ludzi z duszą". O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, "Czas nauczy Cię pogody", jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza we wciąż pandemicznej atmosferze. Przekonasz się, że i "Brzydcy" potrafią pięknie kochać.

Artystka już od 50 lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel.

Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też