Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Rock TRIPLE B TAKEOVER TOUR

TRIPLE B TAKEOVER TOUR

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

TRIPLE B TAKEOVER TOURO wydarzeniu

O wydarzeniu

Triple B Records przejmuje Europę! No Pressure, Sunami, Pain Of Truth, Restraining Order oraz C4 w ramach trasy BBB TAKEOVER TOUR odwiedzą także Polskę! Ten mocny pakiet już 4 lipca 2023 roku wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce! Triple B Takeover Tour bilety już w sprzedaży.

Triple B Takeover Tour bilety

Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać oszukani.

 

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

No Pressure

Muzyka wykonywana przez No Pressure to połączenie pop punkowej chwytliwości z hardcore punkową dynamiką. Zespół zadebiutował w 2020 roku EPką „No Pressure”, a rok później wydał dwa single – „Bed of Nails” oraz „Can’ Forget”. W skład zespołu wchodzą Parker Cannon znany z The Story So Far, Pat Kennedy z Light Years oraz Harry Corrigan z grupy Regulate. Muzyka trio łączy melodyczny punk rock z hardcore’owymi inspiracjami.

Sunami

Pochodząca z San Jose w Kalifornii formacja Sunami to zespół, który obraca się w klimatach hardcore’a i beatdown’u, na swoim koncie ma 3 wydawnictwa, z czego ostatnim jest wydany split z Gulch.

Pain of Truth

To jeden z tych zespołów, których nazwa idealnie pasuje do brzmienia i estetyki zespołu. Na czele grupy stoi Michael Smith. Jego styl od krzyku do mówienia nadaje tekstom przejrzystość i charakter Dog Eat Dog. Brzmienie Pain of Truth jest jednocześnie współczesnym przykładem ciężkiego, surowego hardcore'u i hołdem dla brzmienia Roadrunner Records z początku lat 90.

Restraining Order

Amerykański zespół grający hardcore punk z West Springfield w stanie Massachusetts. Pomimo bycia zespołem dopiero od 2017 roku, członkowie Restraining Order spędzili ostatnią dekadę grając w hardcore'owych zespołach z Nowej Anglii, takich jak Violence To Fade, Alert, Palehorse, Depths of Reality, Maniac i Revenge.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też