Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Rock Poparzeni Kawą Trzy 18 koncertów na 18 urodziny

Poparzeni Kawą Trzy 18 koncertów na 18 urodziny

07.10.2023 Klub Kuźnia

Organizator: Art- Muza sp z o.o.

od 80,00 zł
BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

sobota
07.10.2023
19:00

Poparzeni Kawą Trzy „18 koncertów na 18 urodziny”

Bydgoszcz, Klub Kuźnia

O wydarzeniu

Poparzeni Kawą Trzy w Bydgoszczy! Zapraszamy na koncert do klubu Kuźnia już 7 października.  Poparzeni Kawą Trzy bilety na koncert już w sprzedaży.

18-stka Poparzonych Kawą Trzy

Na 18-tkę otrzymuje się zwykle urzędowy dokument, który świadczy o dojrzałości. Można powiedzieć, że my również z okazji naszego jubileuszu na tyle zaistnieliśmy w społecznej świadomości, że warto to świętować.

Po tylu latach na scenie każdy z nas dostał dowód osobisty na to, że nasza praca nie poszła na marne. Możemy nim się swobodnie legitymować by każdemu zainteresowanemu uświadomić kim jesteśmy i czego dokonaliśmy.

Zagraliśmy setki koncertów. Stworzyliśmy kilkanaście ponadczasowych przebojów. Nasze nagrania ciągle są prezentowane z powodzeniem w mediach. Najważniejsze jednak jest to, że przy naszych piosenkach ludzie się bawią, kochają i odczuwają przyjemność.

Na 18-tkę zwykle organizuje się huczną imprezę zapraszając najbliższych. My zamierzamy zorganizować 18 takich imprez z okazji naszego jubileuszu. Mam nadzieję, że pojawią się na nich wszyscy nasi najbliżsi czyli słuchacze, którzy od lat lubią naszą twórczość.

 

Zapraszamy serdecznie!!

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn