Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Cztery Pory Miłowania

13.10.2024 Kraków

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Cztery Pory MiłowaniaBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Cztery Pory Miłowania
niedziela
13.10.2024
18:00

Cztery Pory Miłowania

Kraków, Klub Studio

O wydarzeniu

Masz ochotę na rewelacyjny wieczór z muzyką, poezją i uśmiechem? Przyjdź na Cztery Pory Miłowania. Będzie nastrojowo, poetycko i uroczo. Ich twórczość jest niczym pożywka dla duszy. Przenieś się z nami do krainy łagodności! Cztery Pory Miłowania bilety na koncert już w sprzedaży.

Cztery Pory Miłowania informacje

Cztery Pory Miłowania to obecnie najszybciej zdobywający popularność zespół na polskiej scenie muzycznej, wykonujący muzykę w nurcie poezji śpiewanej i folku. Ich niezwykła zdolność do rozbudzania emocji, wzruszania słowem i muzyką, sprawia że trafiają prosto do ludzkich serc - zaskakując i zachwycając. Cieszą się ogromnym uznaniem wśród fanów, czego odzwierciedleniem są pełne sale koncertowe, owacje na stojąco oraz fantastyczna, wyjątkowa i rozśpiewana publiczność. Regularnie koncertują, realizując zadanie pozostawiania we wszystkich słuchaczach refleksji i tęsknoty za miłowaniem życia i drugiego człowieka. Na scenie emanują szczerością, pokorą i dobrym humorem.

Wokalistą, gitarzystą, konferansjerem, autorem muzyki, liderem i założycielem zespołu jest utalentowany i charyzmatyczny Michał Miotke. To jego poruszający głos usłyszeć możecie przy mikrofonie. Gitarzystą basowym, współzałożycielem zespołu i autorem kilku piosenek jest Patryk Wendrowski, nietuzinkowy wirtuoz gitary basowej z wybitną wyobraźnią muzyczną. Całość aranżacji muzycznych swoim talentem instrumentalnym i wokalnym ubogaca znakomita pianistka Malwina Groenwald.

Zespół w swojej karierze wydał cztery płyty studyjne, a już w grudniu tego roku pojawi się ich najnowszy piąty album. Cztery Pory Miłowania to grupa dobrych znajomych muzykujących ze sobą od dzieciństwa.

Skład zespołu:

  • Michał Miotke – śpiew, gitara akustyczna
  • Patryk Wendrowski – śpiew, gitara basowa
  • Malwina Groenwald – śpiew, instrumenty klawiszowe

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też