Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Koncerty Rock Body Void + Eye Flys

Body Void + Eye Flys

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Body Void + Eye FlysO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Amerykańskie ekipy Body Void oraz Eye Flys wyruszą wiosną na wspólną trasę po Europie, podczas której dwukrotnie wystąpią w Polsce - 9 kwietnia w warszawskim klubie VooDoo oraz dzień później w poznańskim klubie Pod Minogą. Supportem będzie Misguided. Body Void + Eye Flys bilety już w sprzedaży.

Czasówka koncertu prezentuje się następująco

  • 19:00 DRZWI
  • 19:30 MISGUIDED
  • 20:20 EYE FLYS
  • 21:30 BODY VOID

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Body Void informacje

Body Void to założony w 2014 roku (pierwotnie pod nazwą Devoid) zespół, którego głównym celem było połączenie najbardziej ekstremalnych pierwiastków hardcore punka z doom metalem. W 2016 formacja wydała swój debiut “Ruins”, lecz jej działalność nabrała tempa 5 lat później, kiedy to podpisała kontrakt z wytwórnią Prosthetic, a pierwszym owocem tej współpracy była trzecia w dorobku Amerykanów płyta “Bury Me Beneath This Rotting Earth”, na której brzmienie grupy zostało wzbogacone o wpływy power electronics czy drone. Od tego momentu Body Void intensywnie koncertuje - grali trasy u boku takich nazw jak Primitive Man, Mortiferum, Uniform, Portrayal of Guilt, Jarhead Fertilizer czy Spirit Possession oraz pojawiali się na wielu festiwalach, w tym m.in. Roadburn, Oblivion Access, Levitation. W zeszłym roku zespół wypluł na światło dzienne swój czwarty album “Atrocity Machine”, na którym charakterystyczne dla niego wgniatające w ziemię dźwięki pchnięte są jeszcze bardziej w noise’owe czy industrialne rejony. 

Eye Flys informacje

Drugim zespołem w zestawie jest noise rockowe Eye Flys z Filadelfii. Bezwzględne trio, w którego skład wchodzą Kevin Bersten (bas), Patrick Forrest (perkusja) oraz Jake Smith (wokal, gitara) łączy jad wylewający się z ciężkich riffów i potężnej sekcji rytmicznej z lekką dozą ciętego humoru. Najnowszy, nagrany w należącym do Berstena Developing Nations studio (Full of Hell, Integrity, Jarhead Ferilizer) album, zatytułowany po prostu “Eye Flys”, ukaże się 26 stycznia nakładem Thrill Jockey Records. 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też