Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Pop Shayfer James

Shayfer James

Organizator: Live Nation

Shayfer JamesO wydarzeniu

O wydarzeniu

Shayfer James w Polsce! Na koncert zapraszamy 20 lutego do warszawskiej Hydrozagadki. Jako support zaprezentuje się TYNSKY. Shayfer James bilety już dostępne.

Timing koncertu:

  • 18:00 otwarcie drzwi
  • 19:00 Tynsky
  • 20:00 Shayfer James

UWAGA: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

Shayfer James informacje

Międzynarodowy artysta Shayfer James z USA, tworzy lirycznie elokwentne utwory dark-popowe, inspirowane wciągającym mistycyzmem niczym zagmatwane powieści Lewisa Carrolla.  Jego muzyka napędzana sekcjami pianina dumnie obejmuje dekadenckie, ale taneczne utwory, jak i delikatne jazzowe ballady z elementami satyry. 

 

Poza byciem w trasie i nagrywaniem piosenek, artysta może się pochwalić ścieżkami dźwiękowymi do horrorów i thrillerów, które swoje premiery miały na takich festiwalach jak: The Tribeca Film Festival, SXSW i The North Bend Film Festival

 

Shayfer jako niezależny artysta wydał 2 pełne albumy, 5 EPek oraz wiele singli. Jego kolejny album „Shipwreck” ma zaplanowaną premierę na Marzec 2023 roku, a pierwszego singla promującego ten album – „Devils & Rebels” – można już posłuchać na kanałach streamingowych. 

 

To jednak nie koniec niespodzianek – Shayfer ma w planach stopniowo wydawać kolejne single, jak i wyruszyć w trasę w 2023 roku. 

 

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też