Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop CRYSTAL FIGHTERS

CRYSTAL FIGHTERS

06.10.2024 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

CRYSTAL FIGHTERSBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

CRYSTAL FIGHTERS
niedziela
06.10.2024
20:00

CRYSTAL FIGHTERS

Warszawa, Progresja

O wydarzeniu

Crystal Fighters ogłaszają swój powrót wraz z nowym albumem “Light+” i z tej okazji wyruszą w europejskie tournee, na którym nie zabraknie również koncertu w Polsce! Brytyjsko-hiszpański kolektyw wystąpi 6 października w warszawskim klubie Progresja. Bilety na koncert już w sprzedaży.

 

Wszystkie bilety zakupione na pierwotny termin (23.02.2024) zachowują swoją ważność w nowej dacie. 

 

  • Drzwi 19:00
  • Start 20:00 

Crystal Fighters informacje

Crystal Fighters od samego początku są zespołem poszukującym i otwartym na świat, którego pomysły opierają się na łączeniu - częściowo brytyjski i częściowo baskijski, stary i nowy, pół popowy i pół tradycyjny, lecz zawsze emanujący skrajnie zaraźliwą, wciągającą do tańca energią. Porozrzucani po różnych kontynentach w czasie pandemii muzycy zaczęli zastanawiać się czego w ostatnich latach brakowało w ich muzyce i tak powstał “Light+” - album napisany dla nich samych, mający jednocześnie zapewnić fanom odświeżający powrót do fundamentalnych wartości grupy. W rezultacie materiał wypełniony jest mieszanką różnych pomysłów - od rave’owych momentów, przez odrobinę rytmów Cumbia po słodkie, popowe melodie.

Crystal Fighters są niczym wybuch światła w ciemności - wkrótce wstanie słońce, a my będziemy mogli spotkać się na prowadzonej przez nich imprezie, która odbędzie się 23 lutego w warszawskiej Progresji! 

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też