Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingmetal-hammer

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Pop Renata Przemyk Akustik Kwartet

Renata Przemyk Akustik Kwartet

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Renata Przemyk akustycznie w Starym Klasztorze! wROCKfest.pl zaprasza 20 listopada do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na wyjątkowy koncert artystki. Renata Przemyk Akustik Kwartet bilety już dostępne.

Renata Przemyk Akustik Kwartet

Intymny koncert złożony z wyjątkowych piosenek, zaaranżowany na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej jest jednym z dwóch projektów z okazji 30- lecia pracy artystycznej.

 

Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem. Artystka ma na swoim koncie wiele płyt i nagród, została doceniona zarówno przez krytykę jak i publiczność.

 

Zespół tworzą:

  • Renata Przemyk - śpiew, darabuka, kalimba, cymbałki i inne instrumenty perkusyjne,
  • Piotr Bogutyn - gitara akustyczna,
  • Piotr Wojtanowski - gitara basowa, śpiew,
  • Jacek Bielecki - wiolonczela

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn