Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Edyta Górniak - Akustycznie

Edyta Górniak - Akustycznie

Organizator: Lux Jerzy Grazda Spółka Komandytowa

Edyta Górniak - AkustycznieO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowe muzyczne spotkanie z Artystką najwyższej klasy głosu, w towarzystwie muzyki na żywo! Edyta Górniak. Akustycznie bilety na koncerty już w sprzedaży.

Edyta Górniak Akustycznie - trasa koncertowa

Zaprezentowane zostaną największe przeboje artystki, ale też utwory z płyt, które nigdy nie były prezentowane publicznie. To wielka gratka, szczególnie dla wielkich fanów twórczości Edyty.

Edyta Górniak to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i producentka, a przede wszystkim diva polskiej sceny muzycznej! Wyróżnia się niesamowitym głosem o bardzo szerokiej skali. Śpiewa od dziecka. Udział w programie "Śpiewać każdy może" i debiut na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu otworzyły jej drzwi do kariery. Rola w bardzo kasowym polskim musicalu „Metro” w szybkim czasie zapewniła jej status gwiazdy. Wielkim sukcesem artystki było zdobycie drugiego miejsca na konkursie Eurowizji w 1994 roku - piosenkę „To nie ja” zna chyba każdy z nas! Jej debiutancka płyta „Dotyk” pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się albumów w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Jest laureatką wielu ważnych nagród muzycznych, w tym Fryderyków, Wiktora czy Bursztynowego Słowika, zdobyła też wiele złotych i platynowych płyt. Edyta Górniak jest znana i doceniana również za granicą - dwie anglojęzyczne płyty, które odniosły sukces m.in. we Włoszech, Portugalii, Niemczech i Hiszpanii, gdzie zdobyła prestiżową nagrodę The Best Voice of Europe. Edyta Górniak w 2015 r. wyruszyła w wielką, jubileuszową trasę koncertową Love 2 Love, uświetniającą jej 25lecie pracy artystycznej.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też