Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Widowiska Rewie | Show Bitwy The Voice of Poland w Gliwicach

Bitwy The Voice of Poland w Gliwicach

Organizator: ROCHSTAR Live S.A.

Bitwy The Voice of Poland w GliwicachO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Miasto Gliwice zaprasza na „Bitwy The Voice of Poland” już 24 listopada w Arena Gliwice! Podczas koncertu na jednej scenie wystąpią młodzi wokaliści z Programu „The Voice Kids” oraz artyści znani z „The Voice of Poland”. Bitwy The Voice of Poland w Gliwicach bilety już w sprzedaży!

 

Pojawią się także gwiazdy, które swoją karierę rozpoczynały w The Voice of Poland” a w późniejszym czasie wypłynęły na szerokie wody polskiej sceny muzycznej.

 

Poznaliśmy już nazwiska wszystkich uczestników koncertu:

 

  • Drużynę The Voice Kids reprezentować będą Antek Scardina, Gabrysia Kurzac, Nela Zawadzka, Oliwia Kopiec oraz Kuba Krajkowski.
  • Drużyna The Voice of Poland to także 5 wykonawców: Gracjan Kalandyk, Marie Napieralska, Piotr Tłustochowicz, Magdalena Dąbkowska i Jerzy Grzechnik.

Dla publiczności w Gliwicach podczas koncertu „Bitwy The Voice of Poland w Gliwicach” wystąpią Rafał Brzozowski, który także poprowadzi koncert, oraz 4Dreamers i Cleo!

 

Koncert w Arena Gliwice będzie historycznym, pierwszym koncertem w hali ponieważ do tej pory odbywały się one w plenerze, jak we wspomnianym Kołobrzegu. Tym razem „Bitwy” zagrają w Arena Gliwice!

 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Radio ESKA oraz wp.pl

 

The Voice of Poland bilety

W sprzedaży dostępne pakiety rodzinne 3+1! Wejście z biletem rodzinnym 3+1 wymaga, aby wszystkie osoby korzystające z pakietu wchodziły do hali w tym samym momencie

 

The Voice of Poland Bitwy 2018 - doskonała rozrywka dla całej rodziny!

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też