Lizz Wright

Lizz Wright

SPRAWDŹ BILETY

Lizz Wright w Polsce! Jedna z najjaśniejszych światowych gwiazd muzyki jazzowej wystąpi w Synagodze pod Białym Bocianem 27 października 2022 roku. Koncert Lizz Wright we Wrocławiu odbędzie się w ramach Ethno Jazz Festival. Lizz Wright bilety na koncert już w sprzedaży.

Lizz Wright Wrocław

Na koncercie we Wrocławiu Lizz Wright zaprezentuje repertuar z ostatniego albumu „Grace” na którym znalazły się utwory zaczerpnięte z bogatego śpiewnika gospel i nowoorleańskiego bluesa, kompozycja Raya CharlesaWhat Would I Do Without You”, czy standard „Stars Fell” on Alabama.

 

Nie zabraknie również przebojów z poprzednich płyt, takich jak „Salt”, czy „Hit The Ground”.

O Lizz Wright

Wokalistka Lizz Wright wokalistka jazzowa, ikona amerykańskiej muzyki. Skradła serca milionów fanów swoim niesamowitym głosem oraz oryginalnymi kompozycjami.

 

Jest bez wątpienia jedną z najbardziej cenionych i popularnych piosenkarek swojego pokolenia. Wszystkie wydane albumy od debiutanckiego „Verve Salt" do nadchodzącego albumu „Grace" zebrały bardzo pozytywne opinie wśród krytyków muzycznych.

 

W wieku 22 lat Wright zyskała sławę jako wokalistka z koncertowym hołdem dla Billie Holiday.  W wieku 23 lat podpisała kontrakt z Verve Records. Wydany wkrótce utwór Salt znalazł się na szczycie list przebojów jazzowych współczesnego Billboardu. Płyta odniosła tak niesamowity sukces, że zaczęto ją porównywać z Niną Simone czy Abbey Lincoln

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Lizz Wright
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Lizz Wright BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/