Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Jazz i Blues Koncert Krystyna Prońko Trio

Koncert Krystyna Prońko Trio

Organizator: IMPRESARIAT 34ART.PL

Koncert Krystyna Prońko TrioO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów polskiej piosenki wybrzmi podczas koncertów „Jesteś lekiem na całe zło”. Występy Krystyny Prońko to gwarancja jakości i najlepszej rozrywki w rytm przebojów, które kochają wszyscy. Krystyna Prońko Trio bilety na koncerty już w sprzedaży.

Krystyna Prońko informacje

Krystyna Prońko to znakomita wokalistka jazzowa i rozrywkowa, która od dziesięcioleci zachwyca polską publiczność swoim talentem, warsztatem i sceniczną charyzmą. W swym dorobku ma niezapomniane polskie hity, takie jak „Deszcz w Cisnej”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Małe tęsknoty”, „Złość”, „Poranne łzy” czy „Papierowe ptaki”.

Piosenkarce towarzyszyć będą na scenie Przemek Raminiak (fortepian) i Adam Wendt (saksofon). Artyści wykonają największe i najpiękniejsze piosenki artystki i piosenki jazzowe.

„Krystyna Prońko trio – Jesteś lekiem na całe zło” to kameralny, zaskakujący niezwykłym klimatem i doskonałym wykonaniem koncert, w którym obok piosenek jazzowych, takich jak „God Bless The Child”, „Mood Indigo”, „The Girl From Ipanema”, „I Got Rhythm”, „Autumn Leaves”, znajdują się również polskie piosenki jazzowe, m.in. walczyk z filmu „Hallo Szpicbródka”, „Biedna”, „Szeptem”.

--

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też