Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

LIL TJAY

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

LIL TJAYO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

UWAGA: z przyczyn logistycznych, koncert Lil Tjaya zostaje przeniesiony do klubu Progresja (ul. Fort Wola 22). Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność w nowym miejscu.

 

Książę Nowego Yorku na jedynym koncercie w Polsce! Podbijający listy przebojów raper Lil Tjay już 3 kwietnia wystąpi w hali nr 3 warszawskiej Progresji. W roli supportu wystąpi Young Multi.

Timing koncertu:

  • 19:00 - Otwarcie drzwi
  • 19:00 - 20:20 - Mattz Fresh Warmup
  • 20:20 - 20:50 - Young Multi
  • 21:00 - Lil Tjay

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Lil Tjay informacje 

Lil Tjay to pseudonim, pod którym występuje amerykański raper i kompozytor Tione Jayden Merritt. Nim jego twórczość stała się uwielbiana i streamowana setki milionów razy, Merritt był zwykłym dzieciakiem z Bronxu, który pałał podobną miłością do utworów Jaya - Z oraz Justina Biebera. Jako Lil Tjay zaczął udostępniać swoją twórczość w 2017 roku, a kawałki takie jak “Brothers”, “Resume” czy “Goat” od razu spotkały się z gigantycznym zainteresowaniem. Rok później jego zwycięstwo w Coast 2 Coast Live NYC All Ages Edition, czyli jednym z popularniejszych festiwali showcase’owych w Stanach Zjednoczonych, zwróciło uwagę przedstawicieli Columbia Records, którzy natychmiastowo podpisali z nim kontrakt, a pierwszym owocem tej współpracy była EPka “No Comparison”. Po gościnnych występach u Polo G i PrettyMuch w utworach “Pop Out” oraz “Lying”, Tjay wydał następną EP zatytułowaną “F.N”, która zawędrowała na 56. miejsce w rankingu Bilboard Hot 100. Długogrający debiut rapera, “True 2 Myself” ukazał się w październiku 2019 roku i uplasował się na 5. lokacie notowania Bilboard 200. Jego następca, czyli wydany 2 lata później album “Destined 2 Win” nie tylko okazał się hitem w Stanach, ale podbił również brytyjskie listy przebojów. 

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też