Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska

Bonus RPK

17.05-01.06.2024 Bielsko-Biała, Zabrze

Organizator: Just For MUSIC Sp z o.o.

Bonus RPKBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Bielsko-Biała

BONUS RPK
piątek
17.05.2024
21:00

BONUS RPK

Bielsko-Biała, XOXO Music & Cocktail Bar

Zabrze

BONUS RPK
sobota
01.06.2024
21:00

BONUS RPK

Zabrze, CK Wiatrak

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncerty BONUSA RPK bilety już w sprzedaży!

Bonus RPK informacje

Bonus RPK, właściwie Oliwier Roszczyk, urodzony 15 lipca 1989 roku w Warszawie, jest uznawanym przedstawicielem polskiego ulicznego rapu.

Kim jest Bonus RPK?

Jego kariera muzyczna jest znana z intensywnego zaangażowania w scenę hip-hopową, zarówno jako członek różnych formacji, takich jak ZDRPK, Bielańska Forteca, Ciemna Strefa, Unikat i RPK (Razem Ponad Kilo), jak i dzięki solowej działalności artystycznej.

Bonus RPK współpracował z wieloma znaczącymi postaciami polskiej sceny rapowej, w tym z Sokół, Eros, Peja, KaeN, Małach/Rufuz, Czarny Furiat, Nizioł, Hinol Polska Wersja, Juras, Białas, Quebonafide, Gedz, Kizo, Borixon, Sarius. Ta różnorodność współprac świadczy o jego wszechstronności i zdolności do łączenia różnych stylów muzycznych.

Jego dyskografia obejmuje kilka znaczących albumów, w tym "Wkurwiony Dzieciak" (2009), "Artysta Kombinator" (2012), "Dobry Człowiek" (2013), "Losu Kowal" (2016) - który osiągnął status Złotej Płyty, "Eksperyment" (wspólnie z Arczi Szajka, 2017) i "Technik Pasjonat" (2018).

Mimo swoich sukcesów artystycznych, Bonus RPK zmagał się z problemami prawnymi. W marcu 2015 roku został zatrzymany przez policję pod zarzutem handlu narkotykami, a w lipcu 2018 roku skazany na karę 5,5 roku pozbawienia wolności. Wyrok ten został utrzymany przez Sąd Okręgowy w Warszawie w maju 2019 roku. Pomimo tych wyzwań, Bonus RPK pozostał wpływową postacią na polskiej scenie hip-hopowej, docenianą za jej autentyczność i surowość.

Zobacz więcej

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też