Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Wheel

08.12.2024 Warszawa

Organizator: Knock Out Productions

WheelBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Wheel
niedziela
08.12.2024
19:30

Wheel

Warszawa, Klub Hydrozagadka

O wydarzeniu

Molybaron dołącza do warszawskiego koncertu Wheel!

Molybaron grają alt-metal z przestrzenią wydzieloną na przebojowość i ambicje. Mają refreny wrzynające się w czaszkę, ale i potężne brzmienie czy złożone progowe struktury, zobaczcie to sami!

 

Wheel na jedynym koncercie w Polsce! Fińscy adepci poetyckiego prog metalu zagrają w Warszawie. Bilety na koncert Wheel już w sprzedaży. 

Wheel nadają metalowi progresywnemu niepodrabialny posmak nordyckiej melancholii. Mają zaplątane struktury rytmiczne i raczej nie lubią zwyczajnego metrum, ale posępna przebojowość jest u nich najistotniejsza. Grupa coraz częściej pojawia się w Polsce, a tym razem zobaczycie ich w klubie Hydrozagadka, w stolicy.

Wheel informacje

Wheel to zespół, który z powodzeniem może pogodzić zarówno tych, którzy kochają progresywne połamańce, jak i fanów alternatywnego rocka o metalicznym posmaku z początku lat dwutysięcznych. Nie jest tajemnicą, że helsińska załoga ewidentnie inspiruje się szczytowymi dokonaniami Toola – wybitnie łączącego oba wspomniane światy – ale tutaj nie ma mowy o kserokopii. Finowie wykorzystują cudzy kostium na potrzeby własnego spektaklu, ponieważ ich wisielcze wyczucie melodii w połączeniu z technicznymi zawijasami to rzecz w pełni autorska. Co więcej, progresywny i alternatywny rock nie są jedynymi elementami tej układanki, bo do pakietu dochodzą także postmetalowe ściany dźwięku.

Lubicie ten bardziej ambitny metal, w którym nie zapomina się o dobrych piosenkach? Zróbcie sobie przedświąteczny prezent i zobaczcie Wheel w Warszawie.

 

Molybarn informacje

Niby alt-metal, ale z przygodową duszą. Francuzi z Molybaron wiedzą, że piosenki muszą wpadać w ucho, a jednocześnie nie brzmieć prostacko, nie skupiać się wyłącznie na podstawowych środkach. Właśnie z tego powodu ich metal skrzy się wieloma barwami. Są nastawieni na ekspansję melodii z ciężarem w tle, lecz nie tylko, Do układanki dochodzą także misternie skonstruowane riffy i aranżacje rodem z rocka progresywnego oraz oczywiście nowoczesny sznyt trzymający całość w ryzach. To zespół, który doskonale wie, czego chce.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też