Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Metal Turbo: 40-lecie płyty „Dorosłe dzieci”

Turbo: 40-lecie płyty „Dorosłe dzieci”

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Turbo: 40-lecie płyty „Dorosłe dzieci”O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Turbo w Krakowie! Koncert odbędzie się w tradycyjnej formule elektrycznej. Turbo zagra cały materiał z płyty „Dorosłe dzieci”, a oprócz tego nie zabraknie też najbardziej znanych utworów zespołu. „Dorosłe dzieci” - pierwsza płyta zespołu Turbo ukazała się w 1983 roku. Z okazji 40-lecia wydania tego albumu Turbo rusza w trasę koncertową po Polsce! Turbo bilety na koncert już dostępne.

Timing koncertu Turbo:

  • 19:00 - otwarcie drzwi
  • 20:00 - support: False Experience - Rock'n Roll Outlaw z Poznania 
  • 21:00 - Turbo

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

Turbo informacje

Grupa Turbo - legenda polskiego heavy metalu - powstała w styczniu 1980 roku w Poznaniu, a jej liderem jest wybitny polski gitarzysta Wojciech Hoffmann.

Zespół zagrał tysiące koncertów w Polsce, biorąc udział w wielu istotnych festiwalach rockowych i metalowych. Grupa kilkukrotnie wyjeżdżała koncertować poza granice ojczyzny, między innymi do Austrii, Czech, Irlandii, Niemiec, Słowacji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, a także do Rosji.

W trakcie swojej kariery zespół miał przyjemność grać na tej samej scenie między innymi z takimi wykonawcami jak: Hanoi Rocks, Pretty Maids, Helloween, Running Wild, Overkill, Kreator, Citron, Sepultura, Deep Purple, Uriah Heep.

Formacja posiada w swoim dorobku sporo wydawnictw, w tym dwanaście albumów studyjnych. Wśród nich znajdują się „Dorosłe dzieci”, „Kawaleria szatana”, „Ostatni wojownik”, „Strażnik światła” i jak dotąd ostatnia płyta studyjna grupy „Piąty żywioł”.

FALSE EXPERIENCE - Rock'n Roll Outlaw z Poznania informacje

Skład totalnych popaprańców, opierających swoją muzykę na przełomie lat 80-tych i 90-tych. W 2020 wydali pierwsze EP "Black Heart", a swoją muzyką nawiązują bezpośrednio do zespołów pokroju Skid Row, Alice in Chains, czy Mötley Crüe. Obecnie pracują nad pełnoprawnym debiutem. 

Na scenie to maszyna wracająca do brudnych sal lat 90. To odklejone towarzystwo pozwoli Wam na wszystko, róbcie co chcecie. 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też