Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Koncerty Metal Toxic Holocaust + Take Offense

Toxic Holocaust + Take Offense

07.08.2024 Kraków

Organizator: Winiary Bookings sp. z o. o.

Sprawdź bilety
Toxic Holocaust + Take OffenseBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

TOXIC HOLOCAUST + TAKE OFFENSE
środa
07.08.2024
20:00

TOXIC HOLOCAUST + TAKE OFFENSE

Kraków, Klub Zaścianek

O wydarzeniu

Amerykanie z Toxic Holocaust wystąpią w krakowskim klubie Zaścianek, w towarzystwie ekipy Take Offense - bilety już w sprzedaży.

Toxic Holocaust informacje

O hitach śmiało można też mówić w kontekście dowodzonego przez Joela Grinda Toxic Holocaust. Sama mieszanka thrash metalu z hardcore punkiem, westcoastowym hard rockiem czy proto death metalem już na papierze wygląda solidnie, ale zarówno na płytach, jak i koncertowo TH to niezwykle energiczny strzał w każdym dźwięku. Założony pod koniec poprzedniego millenium projekt w swoim dorobku ma 6 dużych albumów. Ostatni z nich, “Primal Future: 2019” ukazał się 5 lat temu, ale coraz częściej słychać głosy o jego następcy. Czy latem usłyszymy jego zalążki? Ciężko stwierdzić, ale Toxic Holocaust to na tyle sprawdzona marka, że nie możecie przeoczyć tych koncertów. 

Take Offense informacje

Wieczór otworzy kalifornijski skład Take Offense, który 10 maja podzieli się swoim nowym, czwartym w dorobku krążkiem “T.O.tality”. Zamiast opierania swojego charakteru na białych high topach czy analizowania utworów DRI, Judas Priest lub Celtic Frost po raz setny, formacja patrzy w przyszłość i czerpie inspiracje ze sceny swojego regionu. W opatrzności ducha zespołów z Venice Beach grupa łączy thrashowy etos ze speed-metalową finezją oraz charakterystyczną dla hardcore’a energią, a na nowym albumie wdrapują się na szczyt crossoverowej gry.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też