Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

THE CREEPSHOW

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

THE CREEPSHOWO wydarzeniu

O wydarzeniu

Z przykrością informujemy, że z powodu odwołania całej europejskiej trasy zespołu The Creepshow, koncert zapowiadany na 30 maja w klubie Stary Klasztor we Wrocławiu nie odbędzie się. 

The Creepshow w Polsce 

W ciągu ostatnich 13 lat pięcioro Kanadyjczyków z The Creepshow na całym świecie tłoczyło swoje koktajle punk, country, psychobilly i old-schoolowego rock&rolla. Byli w wielu częściach świata, sprzedali wiele płyt, zebrali miliony wyświetleń filmów i generowali dużą i stale rosnącą rzeszę fanów.

 

W ponad 50 krajach dzielili scenę z zespołami takimi jak Rancid, Nofx, Dropkick Murphys, Tiger Army, Sham 69 I Reverend Horton Heat. Teraz nadszedł czas na Wrocław! Wraz z debiutanckim albumem „Sell Your Soul"(2006) THE CREEPSHOW natychmiast wylądował na szczycie międzynarodowej sceny psychobilly/punk, mając tym samym możliwość podróżowania do wielu krajów z energicznym show na żywo. Kolejne wydania „Run For Your Life" (2008, Epitaph / Stomp / People Like You), „They All Fall Down" (2010, Epitaph / Stomp / People Like You) i „Life After Death (2013, Stomp / Sailors Grave / People Like You) potwierdziły ich reputację jako jednego z najlepszych w swoim gatunku.

 

W 2017 roku zespół wydał kolejny studyjny album „Death At My Door&. I to wydawnictwo pełne jest gniewnych, przerażających i szorstkich utworów, które zawsze były znakiem rozpoznawczym tej grupy. Charyzmatyczny głos wokalistki Kendy (pewnie skradnie Wasze serca. W połączeniu z chwytliwymi melodiami zespołu tworzą niepowtarzalną atmosferę, dzięki czemu piosenki szybko wpadają w ucho. Utwory takie jak „Sticks & Stones „Til Death Do Us", „Tomorrow May Never Come, „My Soul To Keep&; czy „Death At My Doorpokazują to wyraźnie.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też