Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Koncerty Metal RAGE 40TH ANNIVERSARY

RAGE 40TH ANNIVERSARY

04-05.05.2024 Kraków, Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

RAGE 40TH ANNIVERSARYBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Kraków

RAGE 40TH ANNIVERSARY
sobota
04.05.2024
20:00

RAGE 40TH ANNIVERSARY

Kraków, Klub Kwadrat

Warszawa

RAGE 40TH ANNIVERSARY
niedziela
05.05.2024
20:00

RAGE 40TH ANNIVERSARY

Warszawa, Klub Proxima

O wydarzeniu

Na 2024 rok przypada 40-lecie formacji Rage, a fakt ten Niemcy zamierzają świętować za sprawą światowego tournée 40 Years in Rage World Tour 2024! Zespół zaplanował dwa przystanki w kraju nad Wisłą: w Warszawie oraz w Krakowie. Supportami będą Tri State Corner oraz Dying Phoenix. Rage bilety na koncerty w Polsce już w sprzedaży.

Rage informacje

Założony w 1984 roku zespół działał pierwotnie pod nazwą Avenger. Po wydaniu debiutanckiego albumu “Prayers of Steel” oraz EPki “Depraved to Black” grupa przemianowała się na Rage. Na przestrzeni lat formacja zapracowała na miano jednej z pionierskich na scenie power metalowej, a w jej twórczości możemy usłyszeć również echa metalu progresywnego oraz muzyki klasycznej. W 1996 roku zespół pod dowództwem Petera “Peavy’ego” Wagnera jako pierwszy na niemieckiej scenie metalowej nagrała płytę z orkiestrą symfoniczną, zatytułowaną “Lingua Mortis”. Bogatą dyskografię Rage, obejmującą ponad 40 tytułów, zamyka wydany w 2021 krążek “Ressurection Day”. 

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia TUTAJ

Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać oszukani.

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też