Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Metal PANZERFAUST + AFSKY

PANZERFAUST + AFSKY

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

PANZERFAUST + AFSKYO wydarzeniu

O wydarzeniu

World Beyond All Reckoning 2023, czyli europejska, co-headlinerska kanadyjskiego Panzerfaust oraz duńskiego Afsky, zawita do Polski na aż 3 koncerty. Ten zabójczy koncertowy duet fani black metalu będą mogli zobaczyć pod koniec października w Krakowie, Warszawie oraz Poznaniu. Panzerfaust i Afsky bilety już w sprzedaży.

Panzerfaust informacje

Kanadyjski Panzerfaust to but depczący wiecznie ludzką twarz. Działający od blisko 20 lat zespół swój bezkompromisowy black metal prezentował na scenach u boku Slayera, Satyricon, Marduk czy Vital Remains. Grupa ma na swoim koncie 5 albumów, a ostatni z nich, “The Suns of Perdidtion - Chapter III: The Astral Drain”, ukazał się nakładem wytwórni Eisenwald w 2022 roku.

Afsky informacje

Afsky to solowy projekt Ole Luka, który oparty jest na tradycyjnym black metalu połączonym z folkowymi wpływami oraz dziką i melancholijną atmosferą. Stworzony pierwotnie jako projekt studyjny Afsky po świetnym odbiorze płyt zaczął koncertować i na przestrzeni ostatnich lat dzielił scenę z takimi nazwami jak Wolves in the Throne Room, Spectral Wound, Mayhem, Profanatica czy Uada. W marcu ukazała się 3 płyta długogrająca zespołu, zatytułowana "Om hundrede år". 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też