Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters

NOVELISTS

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

NOVELISTSO wydarzeniu

O wydarzeniu

Novelists powracają z nową wokalistką i już 11 lutego wystąpią w warszawskim klubie Hydrozagadka w towarzystwie gości specjalnych - The Word Alive, Elwood Stray oraz Ashen. 

Timing wydarzenia:

  • 18:30 drzwi
  • 19:00 Ashen
  • 19:40 Elwood Stray
  • 20:25 The Word Alive
  • 21:30 Novelists

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

Novelists informacje

Po rozstaniu z drugim w karierze zespołu wokalistą Tobiasem Rischem przyszłość obchodzących w tym roku 10-lecie funkcjonowania Francuzów stanęła pod dużym znakiem zapytania. Jednak wszelkie wątpliwości na jej temat zostały rozwiane wraz z przyjściem Camille Contreras - wokalistki z duetu Bliss Sigh, z którą grupa miała już okazję współpracować przy singlu C’est La Vie z płyty o tym samym tytule. Napędzani nową energią Novelists planują w przyszłym roku podzielić się ze światem piątym w swoim dorobku albumem, a już w lutym zobaczymy ich na deskach stołecznej Hydrozagadki! 

Na europejskim szlaku towarzyszyć im będą goście specjalni - The World Alive, Elwood Stray oraz Ashen. Pierwsi powrócili w sierpniu z krążkiem “Hard Reset”, który ukazał się nakładem Thriller Records. Niemcy z Elwood Stray w 2022 roku podpisali kontrakt z Out Of Line Music i w czerwcu światło dzienne ujrzał ich debiutancki album “Gone With The Flow”, a swoją mieszankę energicznych riffów z chwytliwymi melodiami mieli okazję prezentować na koncertach z takimi zespołami jak Bad Omens, The Ghost Inside czy Landmvrks. Zamykający stawkę Francuzi z Ashen rozgrzeją Was swoim napędzanym rockiem metalcorem, z którym koniecznie zapoznajcie się słuchając ich dotychczasowych singli! 

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia TUTAJ

Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać oszukani.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też