Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Metal Night Demon + Riot City

Night Demon + Riot City

12-13.06.2024 Poznań, Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Night Demon + Riot CityBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Poznań

NIGHT DEMON + RIOT CITY
środa
12.06.2024
20:00

NIGHT DEMON + RIOT CITY

Poznań, Klub Pod Minogą

Warszawa

NIGHT DEMON + RIOT CITY
czwartek
13.06.2024
20:00

NIGHT DEMON + RIOT CITY

Warszawa, Klub Hydrozagadka

O wydarzeniu

Heavy metal ma się dobrze, a takie zespoły jak Night Demon i Riot City są tego najlepszym przykładem. Oba będziemy mieli okazję zobaczyć na dwóch wspólnych koncertach w Polsce - 12 czerwca w poznańskim klubie Pod Minogą oraz dzień później w warszawskiej Hydrozagadce! Night Demon + Riot City bilety już w sprzedaży.

Night Demon informacje

Amerykańskie Night Demon już od blisko 15 lat dumnie kroczy pod flagą tradycyjnego heavy metalu. Zadebiutowali świetnie przyjętym “Cursed of the Damned” , kolejny cios zadali wraz z wydaniem “Darkness Remains” z 2017, a w zeszłym roku powrócili z trzecim w swoim katalogu albumem, zatytułowanym “Outsider”. Na nim kalifornijskie trio przesuwa gatunkowe granice mocno zarysowane przez kult NWOBHM i wprowadza do swojego repertuaru powiew świeżości. Jednak największą siłą Night Demon są koncerty - ich formacja gra od groma, a o sile ich występów mogliśmy się przekonać choćby podczas festiwalu Summer Dying Loud w 2022 roku. W czerwcu Amerykanie powrócą do Polski na dwa koncerty, na których towarzyszyć im będzie kanadyjski skład Riot City. Dyskografię formacji zamyka “Electric Elite” z 2022, na którym oprócz klasycznych heavy metalowych wzorców usłyszymy również echa US heavy czy power metalu. Pasja do muzyki, galopujące tempa, gitarowe melodie, solówki i piskliwe wokale - tego wszystkiego doświadczymy z Riot City na scenie!

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też