Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival

Mushroomhead

17-18.08.2024 Warszawa, Kraków

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

MushroomheadBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Warszawa

Mushroomhead
sobota
17.08.2024
20:00

Mushroomhead

Warszawa, Klub Proxima

Kraków

Mushroomhead
niedziela
18.08.2024
20:00

Mushroomhead

Kraków, Klub Kwadrat

O wydarzeniu

Mushroomhead powracają do Polski! Zamaskowani Amerykanie wystąpią w warszawskiej Proximie oraz w krakowskim Kwadracie w towarzystwie austriackiego Silenzer. Mushroomhead bilety na koncerty już w sprzedaży.

Mushroomhead informacje

Założony w latach 90. w Cleveland Mushroomhead to jeden z najbardziej nieszablonowych zespołów metalowych, który wydała na świat amerykańska ziemia. W jego muzyce usłyszeć można elementy hip-hopu, punka, gotyckiego rocka, a nawet industrialu czy techno. Od wydania debiutu w 1995 roku płyty formacji rozeszły się na całym świecie w ilości ponad 2 milionów egzemplarzy, a krążkami “XIII” (2003), “Savior Sorrow” (2006), “Beautiful Stories for Ugly Children” (2010) oraz “The Righteous & the Butterfly” (2014) plasowała się na listach najpopularniejszych albumów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Dyskografię Mushroomhead zamyka wydany w 2020 roku, będący jednocześnie debiutem w Napalm Records, krążek “A Wonderful Life”.

Swoim teatralnym, bogatym w ciekawe stroje i scenografię show Amerykanie zabiorą Was do innego świata. Wraz z nimi na deskach klubów w Warszawie i Krakowie zobaczymy łączących rocka z metalem, austriacki zespół Silenzer. Grupa występowała już m.in. u boku As I Lay Dying, Hatebreed, Infected Rain czy Asking Alexandria. Ostatnim jak dotąd albumem w ich dyskografii jest wydany w 2022 roku “X”. 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też